logo

29 Kasım 2017

Kızının odasında bulduğu şey karşısında dehşete düşen baba bakın ne yaptı?

Bulduğu şeyi seks oyuncağı sanan baba eline telefonu aldığı gibi kızına mesajlar yağdırmaya başladı. İşin aslı ortaya çıkınca da…

Çocuklarının odasına girip eşyalarına göz atmayan anne baba yoktur heralde. ABD’de yaşayan ve Emily adında bir genç kızı bulunan baba da aynısını yaptı. Kızının odasına girip eşyalarını biraz karıştırdı. Gözüne çarpan şeyi eline aldığı gibi önce fotoğrafını çekti ardından da kızına mesaj atmaya başladı.

Kızına ‘Emily neredesin. Hemen eve gel acilen konuşmamız lazım’ diye yazdı. Kızı ise her şeyden habersin arkadaşının evinde olduğunu ve neden eve gelmesi gerektiğini sordu.

Bulduğu şeyin bir seks oyuncağı olduğundan emin olan baba güven içinde kızına nesnenin fotoğrafını gönderdi ve ‘Bak ne buldum! Neden böyle iğrenç şeylere ihtiyaç duyuyorsun. Neden paranı bunlara harcıyorsun. Bunu terk etmelisin’ diye yazdı.

Kızı ise olanlardan habersiz babasına ‘Bulduğun şeyin ne olduğunu sanıyorsun?’ diye sordu. Babanın verdiği cevap kahkaya boğdu. “Bu iğrenç bir oyuncak vibratör. Anlamayacak kadar yaşlı değilim’ diye yazdı.

Babasının olayı tamamen yanlış anladığını anlayan Emily ise şunları yazdı: Baba o benim taşınabilir şarj aletim. Disneyland’a gittiğimde telefonumu şarj etmek için almıştı. Aman Tanrım! Benim eşyalarım arasında ne yapıyorsun?’

Kızına rezil olduğunu anlayan babanın son tepkisi ise güldürdü. Yaşanan rezilliği eşinini duymasını istemeyen baba “Özür dilerim. Sakın annene söyleme” dedi.(Posta)

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?