logo

25 Ağustos 2017

Kıvanç Tatlıtuğ Yeni Reklam Filminde Megan Williams Sürprizi!

Cesur ve Güzel dizisi ardından yeni dizi çekmeyen Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni reklam filminde beraber rol alacağı isim belli oldu. Kıvanç Tatlıtuğ Megan Williams ile birlikte rol alacak. Türkiye’nin en çok kazanan ünlüleri arasında yer alan Kıvanç Tatlıtuğ yeri reklam filminde yeni bir isim ile kameralar karşısına geçecek. Victoria’s Secret modeli olan Megan Williams ünlü oyuncuya yeni reklam filminde eşlik edecek. Daha önce de bir çok ünlü manken ile reklam filmi çeken Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni reklam filminin önümüzdeki günlerde gösterilmeye başlanması bekleniyor.

KIVANÇ TATLITUĞ’UN YENİ REKLAM FİLMİ

Victoria’s Secret meleklerinden olan İngiliz top model Megan Williams, Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni partneri oldu. ‘Cesur ve Güzel’ dizi filmiyle birlikte ekranlara ara veren ünlü oyuncu ve manken Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni reklam filminde rol alacağı arkadaşı belli oldu. Bir reklam filminin Sonbahar-Kış kreasyonu için kamera karşısına geçecek Kıvanç Tatlıtuğ’a, İngiliz top model Megan Williams eşlik edecek.

MEGAN WİLLİAMS KİMDİR?

14 yaşında keşfedilen, kariyerine Amerika’da yön veren Megan, hayatını Londra ve New York’ta sürdürüyor. Zarafeti ve stiliyle moda otoriteleri tarafından genç yetenek olarak gösterilen 23 yaşındaki Megan Williams, birbirinden önemli markalarla çalıştı.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+5 = ?