logo

20 Eylül 2019

Kerimcan Durmaz’ın New York’a yerleşme nedeni ortaya çıktı!

Kerimcan Durmaz hakkında, uçak tuvaletinde müstehcen görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından dava açılmıştı. Kerimcan Durmaz, gelen tepkilerin ardından ABD’ye yerleştiğini açıkladı. Ancak olayın aslı bambaşka bir durum çıktı.

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, 5 ay önce seyahat ettiği uçağın tuvaletinde çektiği müstehcen görüntüleri yanlışlıkla sosyal medya hesabında paylaşmıştı. Skandal görüntünün ardından takipçileri azalmış, ünlüler dünyası tarafından dışlanmıştı. Hakkında 6 aydan 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan Durmaz önceki gün New York’a yerleştiğini açıkladı.

Ancak gitmeden önce yaşadığı bir olay ünlüler dünyasının dilinde. Aylık kazancı 500 bin TL’ye yükselen Durmaz, Beykoz Acarkent’te kirası 30 bin TL olan villada oturuyordu.

‘Kimse Onu Burada İstemiyor’

Havuzlu, bahçeli villayı almak üzereydi. Skandaldan kısa bir süre sonra Acarkent’in sahibi Erdal Acar, Kerimcan Durmaz’a şöyle bir mesaj iletti: “Siteyi terk etsin, kimse onu burada istemiyor.”

Ancak Kerimcan Durmaz evini bırakmak istemedi. Erdal Acar’dan gelen uyarıların ise ardı arkası kesilmedi. İddiaya göre; Erdal Acar sonunda şirketinde çalışan görevliler aracılığıyla Kerimcan Durmaz’ı siteden kovdu.

Apar Topar Taşındı

ünlü fenomen de, eşyalarını apar topar diğer evine yerleştirdi. “Üniversite eğitimi almaya karar verdim” diyerek Amerika’ya uçtu.

Kerimcan Durmaz en son bir saatlik DJ’lik performansından 35 bin TL, sosyal medyada yaptığı paylaşımlardan 20 bin TL, katıldığı açılış ve davetlerden 40-50 bin TL arasında para kazanıyordu.(acunn.com)

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?