logo

26 Şubat 2021

Kaliteli Gümüş Alyanslar

Günümüzde altın fiyatlarına gelen zamla birlikte bütçeleri zorlayan alyanslar artık gümüş olan alyans seçenekleriyle çiftlerin mutluluğuna ortak oluyor. Altın kaplama gümüş yüzükler kaliteli görünümleriyle en özel günlerinizde sizin ve sevdiklerinizin kalplerine taht kuruyor. El emeğiyle ve özenle tasarlanan bu alyanslar kaliteden de ödün vermiyor. En güzeli de mutluluğunuza ortak olan bu gümüş alyanslar tarzı ve görüntüyle göz kamaştırıyor.

Tercihe Göre Gümüş Alyanslar

Gümüş alyans modelleri oldukça geniş ürün kartelasıyla karşımıza çıkıyor. Klasik alyanslar, gümüş rodyumlu alyanslar, gümüş mat alyanslar, düz desenli alyanslar, bombeli alyanslar, çizgili gümüş alyanslar, taşlı alyanslar gibi birçok zevke uygun modelleri bulunuyor. Ayrıca bu alyansları tek ya da çift olarak alabilme şansına sahipsiniz.

Çift yüzüklerinde erkekler için olan tasarımlarda benzersiz. Nişan yüzüğü olarak tercih edebileceğiniz ya da özel bir gün hediyesi olarak alabileceğiniz gümüş alyans modelleri birbirinize olan bağınızın en güzel sembolü olacak. Tüm gümüşalyanslarve daha fazla seçenek için detaylı bilgiyi https://www.gumush.com/gumus-alyans adresinden alabilirsiniz.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+5 = ?