logo

19 Aralık 2019

Kahreden olay! ‘Evde yiyecek yemeğimiz yoktu’

Çorum’un Bahçelievler Mahallesi’nde bir saat arayla iki acı olay yaşandı. Gökhan T. ve Oktay A. evlerinde, kendilerini asarak yaşamlarına son verdi. Oktay A’nın eşi maddi sıkıntılarının olduğunu, evde yiyecek yemeklerinin olmadığını söyledi. Yine evinde ölü bulunan Gökhan T’nin ise ölmeden önce “Seni seviyorum kızım. Özür dilerim” şeklinde not bıraktığı ortaya çıktı.

İddialara göre, Bahçelievler Mahallesi’nde yaşayan Gökhan T’den haber alamayan yakınları 16.30 sıralarında polise başvuruda bulundu. Bunun üzerine belirtilen adrese polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekiplerinin yardımı ile balkonundan içeriye giren polis ve sağlık ekipleri Gökhan T’yi asılı halde buldu. Şahsın yaşamına son ermeden hemen önce üç yaşındaki kızına “Seni seviyorum kızım. Özür dilerim” şeklinde not bıraktığı ortaya çıktı.

“YİYECEK YEMEĞİMİZ OLMADIĞI İÇİN BABA EVİNE GİTTİM”

Çorum Haber’in haberine göre; saatler 17.30’u gösterdiğinde yine Bahçelievler Mah. Karşıyaka 1. Cadde de ikinci bir acı olay yaşandı. İddialara göre, 33 yaşındaki Oktay A, evinde kendini elektrik kablosu ile yaşamına son verdi.

YAKINLARININ KONUŞMASI GÖZYAŞLARINA BOĞDU

Polis, Oktay A’nın eşi ile yaptığı görüşmede maddi sıkıntılarının olduğunu, evde yiyecek yemeklerinin olmadığı için babasının evine gittiğini, bugün de çocuğunun eşyalarını almak için babası ile tekrar evine geldiklerini, eşinin kapıyı açmaması üzerine anahtar ile içeri girdiklerini ve eşini asılı halde bulduklarını söylediği iddia edildi.

OTOPSİ İÇİN MORGA KALDIRILDILAR

Cumhuriyet savcısının olay yerinde yaptığı inceleme sonrası her iki kişinin cansız bedenleri otopsi için Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.(Cumhuriyet)

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+3 = ?