logo

20 Mart 2018

İstanbul’daki sosyetik davette tuvalette sevişme skandalı!

Kaybedenler Kulübü Yolda filmindeki tuvalette sevişme sahnesi dillerde. Ancak benzer bir olay geçen hafta sosyetik bir davette de yaşandı. Bu olayı Hürriyet gazetesinden Ömür Gedik yazdı…

“Nejat İşler’in canlandırdığı Kaan, bunalımda olduğu bir gece İzmir’de bara gidiyor, orada karşılaştığı bir kızla ayaküstü sohbet ettikten sonra tuvalette sevişiyor.
Hepsi o kadar.
Kızı bir daha görmemek üzere ayrılıyor bardan.
İstanbul gecelerinden sıkça duyduğumuz bir şey bu.
Bir kadın ve erkek o gece tanışır, tuvalete girer, kapıyı kilitler, ayaküstü sevişir ve hiçbir şey olmamış
gibi geceye devam ederler.
Çok değil, benzer bir olay geçtiğimiz haftalarda sosyetik bir davette de yaşanmış ve bolca dedikodusu olmuştu.
Filme gidip de “O sahne çok abartılıydı, gerçekte karşılığı yok” diyenlere duyurulur.
Tuvalette sevişme sahnesinin İstanbul gecelerinde bolca karşılığı var yani.”

FİLMİN GALASINDA SEVİŞTİLER!

Kaybedenler Kulübü Yolda’nın galası geçen günlerde yapılmıştı. Film gösterimi sırasında bir büyük skandala da oyuncu Kerem Fırtına imza atmıştı. Hürriyet’ten Cengiz Semercioğlu bu skandalı şöyle kaleme almıştı:

“O da alkollü müydü bilinmiyor ama film gösterimi başlamadan bir arkadaşlarının yanındaki kadının ayağına basmış yanlışlıkla. Özür diledikten sonra da yanına oturmuş. Ne olduysa da ondan sonra olmuş zaten… Bu tanışma, film gösterimi sırasında hızlı bir arkadaşlığa dönüşmüş, öpüşmeye başlamışlar salonun ortasında. Daha da ötesi var. Zaman zaman o kadar yüksek ses çıkarmışlar ki galadaki herkes dönüp dönüp orada ne oluyor diye oyuncuya ve yanındaki kadına bakmış. Hatta hemen arka sıradaki bir kadın rahatsız olup ön tarafa geçmiş. Film gösterimi sonuna kadar sürmüş salondaki bu yüksek sesli fırtına…

Film bitince de Kerem Fırtına ayağa kalkıp alkışlamış, hiçbir şey olmamış gibi de salondan çıkmış. Şimdi buna da “filmin konseptine uymuş” diyenler çıkar mı bilemem. Ama bir galaya gidip, salonda millet rahatsız edecek şekilde ‘oynaşmak’ neyin kafasıdır arkadaşlar? Kiminin alkolden dili dönmüyor, kimi salonda ‘sevişiyor’… Gerçekten çok ‘konsept’ bir gala olmuş!”(Posta)

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+10 = ?