logo

17 Nisan 2018

İstanbulda vakit geldi

İlçenin sağlık turizmi yönünden elverişli bir ortam sağlıyor olması termal tesislerin bu bölgede yoğunlukla faaliyet göstermesi yerli ve yabancı turistlerin bu bölgeden yararlanmasını sağlıyor. Bununla birlikte ünlü cerrahların klinikleri bölgede faaliyet gösteriyor olması estetik açıdan özellikle bayanların destek almasını sağlıyor. Son yapılan çalışmalarda  bayanların burun estetiği konusunda değişik operasyonlar geçirdikleri de gelen bilgiler arasında.

Ünlü doktorların ilçede bulunur olması ve klinikleri burada faaliyet gösterir şekilde çalıştırıyor olmaları ünlü sanatçıların, iş adamlarının ve birçok ünlü ve tanınmış politikacıların sağlık desteği konusunda buralardan yararlandıklarını gösteriyor. Termal tesisler de turistik amaçlı gelen ve sonrasında sağlık kuruluşlarını kullanarak estetik operasyonlar geçirenler arasında   çalışanlarında olduğu açıkça görülüyor.
İş adamlarının bölgeye termal tesisler den yararlanmak amacıyla geldiklerinde buralarda akşam saatlerinde  görülmeleri sonrasında birlikte estetik merkezlerinde görülmeleri tuhaf karşılanıyor. Fakat yapılan araştırmalarda kliniklerde yapılan çalışmaların tanıtımının yapılması ve özellikle daha önce buradan faydalanmış olan kişilerin fikirlerinin alınması konusunda çalışmalar olduğu açıkça anlaşılıyor. Termal tesisler de sağlık turizminin son dönemlerde gelişmiş olması sağlık konusunda alternatif  Tıbbın da gelişmeler gösterdiği  açıkça görülüyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?