logo

19 Eylül 2017

İrem Derici Yoğun Bakıma Alındı. İrem Derici Hastalığı Ne?

Sağlık problemleri ile gündeme gelen İrem Derici yoğun bakıma alındı. İrem Derici hastalığı hakkında yapılan açıklamada şarkıcının yoğun bakımda tedavi gördüğü belirtildi. Son zamanlarda yaşadığı sağlık sorunları ile hayranlarını üzen İrem Derici sağlık durumu hakkında tedavi gördüğü hastaneden yapılan açıklamada, mide rahatsızlığı nedeniyle gözetim altına alınan ünlü şarkıcının yoğun bakıma alındığı belirtildi. İrem Derici konser etkinliğini de sağlık sorunları nedeniyle ertelemek zorunda kalmıştı.

İREM DERİCİ YOĞUN BAKIMDA TEDAVİ GÖRÜYOR

Pop müziğinin ünlü ismi İrem Derici yoğun bakıma alındı. Bir süredir yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle hastanede tedavi olan İrem Derici’nin yoğun bakıma alındığı duyuruldu. Yaşadığı mide rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan ve konserlerini iptal emek zorunda kalan İrem Derici’nin sağlık durumunu doktoru açıkladı.

İrem Derici yoğun bakıma alındı. Pop müziğin ünlü ismi İrem Derici bir süredir yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle hastanede tedavi görüyordu. Son günlerde oldukça zayıflayan İrem Derici’nin sağlık durumu merak ediliyordu. İrem Derici’nin bugün yoğun bakıma alındığı duyuruldu. Yaşadığı mide rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan ve konserlerini iptal emek zorunda kalan İrem Derici’nin durumu nasıl. İrem Derici kimdir? Detaylar haberimizde…

Hürriyet gazetesi ve yazarı Cengiz Semercioğlu’nun köşesinde İrem Derici’nin sadece günde bir-iki şişe bira içerek zayıfladığı yazıyordu. Vücudun bu durum karşısında iflas ettiğini dile getiren yazı sonrası İrem Derici’nin sağlık durumu da merak edilir oldu. Acıbadem Fulya Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Reha Baran İrem Derici’nin sağlık durumu ile ilgili olarak şunları söyledi.: “Hastamız İrem Derici; gastroenterit ve idrar yolu enfeksiyonu tanıları ile takip edilirken gelişen elektrolit dengesizlikleri, vücut toplam su dengesi bozuklukları ve solunum zorluğu nedeniyle yoğun bakım ünitesinde izlem ve tedaviye alınmıştır. Hastamızın tedavisi sürmektedir.”

İREM DERİCİ KİMDİR?

21 Mart 1987’de İstanbul’da dünyaya geldi. 2010’ların başından itibaren “Zorun Ne Sevgilim”, “Kalbimin Tek Sahibine” ve “Dantel” gibi hit şarkılarla Türkiye’de tanınır hâle gelen İrem Derici, Hulusi Derici ve Jale Ediz’in kızıdır. Dört yaşında org çalmaya başlayan İrem Derici, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Piyano Bölümü’nü liseyle beraber bitirdi. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitiren Derici, Pazarlama İletişimi Yüksek Lisans programı devam ederken O Ses Türkiye’ye katıldı ve yarı finale kadar yükseldi. Aynı dönemde Monopop isimli grubuyla Türkiye’nin birçok yerinde sahne aldı.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+7 = ?