logo

05 Aralık 2019

İpek Tanrıyar, “Ağaç yaşken eğilir” notuyla içinde içki bulunan bir kadehin fotoğrafını paylaştı

Geçtiğimiz haftalarda eşi oto hırsızlığı şüphesiyle gözaltına alınan ve şimdilerde 2 aylık hamile olan İpek Tanrıyar, sosyal medya hesabından “Ağaç yaşken eğilir” notuyla içindeki içki bulunan bir kadehin fotoğrafını paylaştı.

1 ay önce telefonla bağlandığı bir magazin programında hamile olduğunu duyuran oyuncu ve sunucu İpek Tanrıyar, son paylaşımıyla tepki çekti. Geçtiğimiz günlerde oto hırsızlık şebekesiyle bağlantısı olduğu gerekçesiyle kocası gözaltına alınan Tanrıyar, dün akşam içki içerken fotoğraf paylaştı.

HAMİLE OLDUĞUNU DUYURDU

Hamile olduğunu ortaya çıkarmasıyla canlı yayına bağlanan Tanrıyar, müjdeli haberi şu sözlerle duyurmuştu: “6 haftalık hamileyim. Murat’la ben. Biz biraz plan program yapıp ilerlemeyi düşünüyorduk. Her şey tesadüfi gelişti. Ben geçtiğimiz hafta tiyatro oyununa girmeden önce arkadaşlarımla konuşurken onlara ‘Geciktim’ dedim onlarda ‘Hemen test yap’ dediler. Test yaptım ve hamile olduğumu öğrendim.”

KADEH FOTOĞRAFI PAYLAŞTI

Hamile olduğunu açıklayarak hayranlarına müjdeyi veren İpek Tanrıyar, dün akşam Instagram hesabından elindeki içki bardağıyla fotoğraf paylaştı. Fotoğrafı “Ağaç yaşken eğilir baby” notuyla paylaşan Tanrıyar’a tepki üstüne tepki yağdı.

(acunn.com)

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+8 = ?