logo

15 Temmuz 2018

İntizar’ın yapım şirketinden yeni açıklama

İntizar ile Sinem Gedik ilişkisine ilişkin ‘görüntülü’ iddiaların ardından İntizar’ın bağlı olduğu yapım şirketi, sanatçıyla yollarını ayırdıklarını duyurmuştu. Şirketten yeni bir açıklama geldi.

Mustafa Ceceli’nin mahkemeyle paylaştığı bilgiler sonrasında ortaya çıkan İntizar ve Sinem Gedik ilişkisinin haberleştirilmesinin ardından bir paylaşımda bulunan Yağcı, ‘İntizar’la yollarını ayırdıklarını duyurmuş ve bünyesindeki bazı sanatçılardan destek görürken pek çok ünlü kadın da bunun ayrımcılık olduğunu ve özellikle bir annenin de adının geçtiği bu tarz bir ilişkide yapılanların doğru olmadığını söylemişti.

Gelen tepkilerin adeta bir çığ gibi büyümesinin ardından Yağcı, sosyal medya hesabından yeni bir paylaşımda bulunarak söz konusu hareketlerinin İntizar’ın tercihleriyle alakalı olmadığını sadece şarkıcının firmaya verilen sözlerini yerine getirmemesi ve onları yanlış yönlendirmelerinden kaynaklandığını açıkladı… Ancak bu tarz bir ayrılık kararının neden böyle bir haberin hemen ardına geldiğine dair bir yorumda bulunmadı.

İşte Polat Yağcı’nın o paylaşımı:

(Cumhuriyet)

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?