logo


İnanılmaz olay! Ölen babası 5 yıl sonra…

ABD’de yaşayan 21 yaşındaki Bailey Sellers, 5 sene önce hayatını kaybeden babasının kendisine gönderdiği son mesajı 21’inci yaş gününde aldı. Genç kadının babasının kızını 5 yıl sonra gönderilmesini planlayarak yazdığı satırlar önce genç kadını, sonra da sosyal medyada yüz binlerce kişiyi duygulandırdı.

ABD’nin Tennessee eyaletinde yaşayan 21 yaşındaki Bailey Sellers isimli genç kadın, 16 yaşındayken talihsiz bir şekilde babasını kaybetti. Babasının ölümünden 5 yıl sonra ise büyük bir şok yaşadı.

Genç kadın, 21’inci doğum gününde babasının ölmeden önce aldığı çiçekleri 5 yıl boyunca doğum günlerinde kapısında buldu. Ancak babası 5 yıl sonraki hediyesinde son mesajına da yer verdi.

Kızının kendisine ve annesine her zaman saygı göstermesinin önemini vurgulayan babanın mektubunda, şu ifadeler yer aldı:

“Tekrar görüşene kadar, bu benim son sevgi mektubum. Daha iyi bir yerde olduğum için, ufak kızımın benim için bir damla daha gözyaşı dökmesini istemem. Mutlu ol ve hayatı sonuna kadar yaşa. Her dönüm noktasında senin yanında olacağım. Etrafına bak ve beni göreceksin.”

“Babam öldüğünden bu yana doğum günlerimden nefret ediyorum, çünkü o her zaman özel bir durum yaratırdı. Bu sene, son mesajın geleceğini biliyordum.

Mektup aynı zamanda çok çok muhteşem ve üzücüydü” ifadelerini kullanan Bailey Sellers, babasının mesajını sosyal medyada paylaşarak yüz binlerce kişiye ulaştırdı.

Neredeyse herkes, babayı överek mesajı kendi arkadaşlarıyla paylaştı. Bailey Sellers, babasının bugünleri görmesi halinde kendisiyle gurur duyacağını ifade etti.(Hürriyet)

Etiketler: » » »

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?