logo

20 Şubat 2020

Hızlı Bul Risksiz Alışveriş Sistemi

Hızlı Bul, webmaster alışveriş platformu olarak hizmet veren bir platformdur. Bu platform üzerinden karşılıklı olarak yapılan alışverişlerin herhangi bir güven problemi olmadan gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Bu sayede satıcı ile alıcı arasında bir güvenlik köprüsü oluşturularak başarılı bir şekilde ticaretin yapılması sağlanmış olacaktır. Webmasterlar için gerekli olan tüm çalışmaların yer aldığı bu platform sayesinde güvenilir bir şekilde ihtiyacınızı, o alanda uzman olan kişi tarafından yapılmasını sağlamış olacaksınız.

Risksiz Alışveriş Sistemi, Hızlı Bul’un aslında en temel ilkeleri arasında yer almaktadır ve bu sayede hem satıcının hem de alıcının herhangi bir kayba maruz kalmadan ticaretin yapılabilmesini sağlamaktadır. Bununla birlikte birçok ödeme kolaylığı sunarak alıcı için oldukça avantajlı bir durumun ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır. Risksiz Alışveriş Sistemi, Hızlı Bul tarafından doğrudan kontrol edildiğinden dolayı herhangi bir zararın oluşması söz konusu olmamaktadır. Bu durum da %100 güvenilir ticaretin ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır.

Sistem Nasıl Çalışır?

Risksiz Alışveriş Sistemi, tamamen güvenilir bir şekilde çalışmaktadır. Bu sistemde ne satıcı ne de alıcı herhangi bir kayıp yaşamadan güven içerisinde alışverişlerini tamamlar. Özellikle İnternet üzerinden yapılan bu tür alışverişlerde sık sık sorunlar yaşandığından dolayı böyle bir güvenlik sisteminin kullanılması oldukça önemlidir. Genel olarak bakıldığında Risksiz Alışveriş Sistemini şu şekilde çalışmaktadır;

1- İlk olarak satıcı, sağlayacağı hizmetle ilgili olarak satış oluşturur. Oluşturduğu bu satışta hangi hizmeti vereceğini detaylı olarak açıklamak zorundadır. Bununla birlikte bu hizmeti ne kadara sunacağını da belirlemektedir. 

2- İlgili satıştan faydalanmak isteyen alıcı ise satın almak istediği bu hizmet karşılığında ürünün satın alma işlemini tamamlar ve ihtiyacı olan gereksinimleri satıcıya ileterek çalışmanın başlamasını sağlar. 

3- Satın alma tutarı alıcıdan tahsil edildikten sonra satıcıya direkt olarak aktarılmaz. İlk olarak Hızlıbul havuz hesabında işlemlerin tamamlanması için bekletilir. 

4- Bu ödemenin sonrasında satıcı için işlem süresi başlar. Satış konusunda belirtilen süre içerisinde ilgili hizmetin tamamlanması ve alıcıya teslim edilmesi gerekmektedir. Eğer işlemi belirttiği zaman içerisinde teslim etmezse, alıcı isterse ek zaman tanıyabilir ya da  sipariş iptal edilir. Siparişi iptal ederse, alıcının ödediği ücret ise iade edilecektir.

5- İş teslimatının sonrasında alıcı için inceleme süreci başlayacaktır. Bu inceleme süreci içerisinde alıcı işin, satış konusunda belirtilen gibi olup olmadığını kontrol eder ve herhangi bir sorun yoksa işlemi onaylar. 

6- Alıcının işlemi onaylamasının sonrasında havuz hesabında bulunan iş ücreti, %10 Hızlı Bul komisyonu kesilerek satıcının hesabına aktarılır. Bu işlem sonucunda her hafta Cuma günü ödemeniz hesabınıza transfer edilecektir.

7- Satıcılar, hesaplarına yatan ödemeleri her hafta Perşembe gecesi 23.59’a kadar çekme talebi oluşturabilmektedir. Para çekme talebi oluşturulduktan sonra daha önceden sisteme kaydetmiş olduğunuz banka hesap numaranıza gönderim sağlanacaktır. Hızlı Bul her hafta cuma günü ödeme yapmaktadır. Bundan dolayı Cuma günü para çekme talebinde bulunamayacaksınız. Bunun dışında her gün ve her saat para çekme talebinde bulunabilirsiniz. Özellikle profilinizde yar alan “Banka Hesap Numaram” sayfasında ki gerekli bilgileri eksiksiz ve hatasız doldurmalısınız. Aksi durumda ödemelerde sorunlar yaşanabilmektedir. Bu sorunların ortaya çıkmaması ve ödemelerinizde herhangi bir aksaklık yaşamak istemiyorsanız hesap bilgilerinizi dikkatli bir şekilde girmeniz gerekmektedir.

8- Alıcı işin satış konusunda belirtilenden eksik ya da hatalı olduğunu görürse o zaman satıcıdan rezerve talebinde bulunur ve tanınan zaman dilimi içerisinde satıcının yeniden düzenleme yapması sağlanıp, iş teslimatı yapılır. 

9- Gerçekleşen alışveriş sonucunda alıcı için yorum hakkı tanınacaktır. Bu aşamada yapılan yorumlar satıcının profil sayfasında yayınlanacağı için diğer alıcılar için bir referans olacaktır. Bu da ilerleyen dönemlerde bir satıcının tercih edilmesi ya da tercih edilmemesi için iyi bir kıstas olacaktır.

Risksiz Alışveriş Sistemi, tam olarak bu şekilde çalışmaktadır. Bu sayede herhangi bir sorun yaşanmadan alışverişin sona ermesi sağlanmaktadır. Bununla birlikte alıcı için ihtiyacı olan çalışma ortaya konurken satıcı için ise yeni müşteriler ve yeni iş alanları çıkmaktadır. Aynı zamanda alıcı ve satıcı arasında herhangi bir güven problemine yer vermeden işlemler takip edilmekte ve yaşanacak herhangi bir soruna karşı gerekli önlemler alınmıştır.

Risksiz Alışveriş Sistemleri ile şimdi  https://www.hizlibul.com sitesini ziyaret ederek alışverişe başlayabilirsin.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?