logo

02 Kasım 2018

Hakan Altun’dan sahnede ‘ihanet’ tespiti

Arabesk müziğin güçlü sesi Hakan Altun, Jolly Joker Vadistanbul sahnesinde konser verdi.

Sevilen şarkısı ‘Telefonun Başında Çaresiz Bekliyorum’ ile hayranlarını karşısına çıkan Hakan Altun, söylediği romantik şarkılara konserinin ilk bölümünde duygusal rüzgarlar estirdi. İkinci bölüme hareketli şarkılar ile başlayan sanatçı, “Hemen her konserimde alkışlayanlara aşk, sağlık, yüz binlerce dolar ve euro gibi şeyler temenni ediyorum. Umarım bir gün biri çıkıp karşıma ‘Hakan Abi ben zengin oldum’ der. Bu kadar temenni boşa gitsin istemem” sözleriyle, etkinlik alanını dolduran yüzlerce kişiyi tebessüm ettirdi.

Ünlü şarkıcı, “Aşk dünyanın belki de en güzel duygusu. Lakin biz insanlar bazen o güzel duyguyu da bir şekilde kirletebiliyoruz. Nasıl ki aşk dünyanın en güzel duygusuysa, ihanette dünyanın en kötü davranışlarından biri. Aşka ihanet edenler asla cezasız kalmaz. Bunu asla unutmayın” dedikten sonra ‘Aşk Lütfen Gel’ şarkısını okudu.

Aralarında oyuncu Celil Nalkaçan ve iş adamı Murat Aksu’nun da olduğu yaklaşık bin kişinin izlediği konserinin veda şarkısı olarak başlangıçta söylediği ‘Telefonun Başında’yı seslendiren Hakan Altun, tezahüratlar eşliğinde sahnesini noktaladı.(Milliyet/ Cadde)

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+2 = ?