logo

03 Aralık 2019

Guido, Şeyma’yı bir Türk kızıyla aldattı iddiası

Vakitlerinin büyük bir kısmını yurtdışında geçiren aşıklar Guido Senia ve Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde İstanbul’da bir partide objektiflerin karşısına çıkmıştı. İkilinin ayrıldığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

Yıllardır birlikte olduğu Acun Ilıcalı ile yollarını ayıran Şeyma Subaşı, bu ayrılıktan sadece birkaç ay sonra İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlamıştı. Instagram paylaşımlarıyla adından söz ettiren Subaşı hakkında her gün yeni bir iddia ortaya atılıyor.

Geçtiğimiz aylarda ikilinin ayrıldığı iddiaları ortaya atılmış Şeyma Subaşı bu iddiaları yalanlamıştı. Kısa bir süre önce İstanbul’da bir araya gelen aşıkların yeniden ayrılık kararı aldıkları iddia edildi. Ünlü DJ’in, Subaşı’nı bir Türk kızıyla aldattığı konuşuluyor. Son video paylaşımında Subaşı, sevgilisinin yanına giderek “Şeyma hakkında ne düşünüyorsun?” diye sormuştu. Sevgilisini çok sevdiğini söyleyen Guido ise “Şeyma müthiş bir kadın. Tam bir ilham kaynağı. Hayatımızda olduğu için hepimiz çok şanslıyız” diyerek öpücüklere boğmuştu.

İHANET DUBAİ’DE GERÇEKLEŞTİ!

O anların ardından bomba bir iddia sosyal medyaya düştü. Magagenius sayfasının iddiasına göre İtalyan DJ, Şeyma Subaşı’nı bir Türk kızıyla aldattı. İhanet Dubai’de gerçekleşti. İddiaya göre, olayı duyan Şeyma Subaşı Guidio Seina’yı terk etti. Ancak bu iddialara rağmen Şeyma’nın hesabında sevgilisi ile olan fotoğraflarının durması da dikkat çekti.(Sözcü)

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?