logo

16 Ağustos 2017

Google Pixel 2 Android 8 İle Gelecek. Google Pixel 2 Çıkış Tarihi

Teknoloji devi Google’ın yeni telefonu Google Pixel 2 çıkış tarihinin önümüzdeki aylarda olması beklenirken, Google Pixel 2, Android 8.0.1 ile sektöre giriş yapacak. Android platformu geliştiricisi olan Google’ın yeni telefonu olan Google Pixel 2 özellikleri ile şimdiden beklentileri yükseltirken önümüzdeki aylada tanıtılması beklenen telefonun Android son sürümü ile geleceği açıklandı. Sosyal medyaya sızan bilgilere göre bir kaç ay içerisinde tanıtılacak olan Google Pixel 2, Android 8.0.1 sürümünü kullanan ilk telefon olacak.

GOOGLE PİXEL 2, ANDROİD 8.0.1 İLE ÇIKACAK

Google’ın önümüzdeki aylarda tanıtılması beklenen akıllı telefonu Google Pixel 2, Android 8.0.1 ile çalışırken görüntülendi. Google Pixel 2 aynı zamanda HTC U11 özelliğiyle geliyor. Google’ın yeni akıllı telefonu Pixel 2 için, FCC tarafından sertifika aldığı ortaya çıktı. FCC web sitesinde bulunan belgelere dayanarak, Pixel 2’nin bir kez daha HTC tarafından üretileceği anlaşılıyor.

GOOGLE PİXEL 2 ÖZELLİKLER İNTERNETTE SIZDI

Ekran görüntüleri yeni Android O Ayarlar uygulamasını gösteriyor ve bir Ağustos güvenlik düzeltme ekiyle cihazın Android 8.0.1 ile çalıştığını ortaya koyuyor. Halihazırdaki Geliştirici Önizleme 4’ü (Developer Preview 4) halen 8.0.0 olduğu için bu, muhtemelen bir nihai dahili yapıya yakın.

Yeni ekran görüntüsü, HTC U11 benzeri sıkıştırma işlevini de ortaya koyuyor. Ancak yeni bir “Diller, giriş ve jestler” ayarı altında “Etkin Kenar” olarak etiketleniyor. DP4’te, buna karşılık gelen ayar sadece “Diller ve girdi” şeklinde. Bu belirli kurulumda, sıkıştırma konusunda Google Asistanını başlatacak şekilde ayarlanmış.

Depolama, yüzde 21 kullanıldığından 50.66 GB boşta listeleniyor. Google Pixel 2, büyük olasılıkla 64GB kapasiteyle gelebilir. Bu ekran görüntüleri serisi ayrıca, Durum çubuğu uygun bir şekilde kırpılmış olsa da Pixel gezinti çubuğunu gösterir.

Cihazın işlemcisi muhtemelen kullanılan Qualcomm Wi-Fi yongası (WCN3990) vasıtasıyla doğrulanmış. Ayrıca Pixel 2’nin işlemcisinin beklendiği gibi Snapdragon 836 olmayacağı, Google’ın tercihini Snapdragon 835’ten yana kullanacağı yine ekran görüntüsü ile ortaya çıktı.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?