logo


25 Kasım 2017

Galatasaraylı taraftarlardan Latovlevici’ye protesto!

Galatasaraylı Iasmin Latovlevici’nin Aytemiz Alanyaspor karşısındaki performansı, sarı kırmızılı taraftarların yoğun tepkisine neden oldu.

Taraftarlar ikiye bölündü

Galatasaray taraftarları arasında Iasmin Latovlevici kavgası çıktı. Sarı-kırmızılı taraftarlardan bazıları, etkisiz gördükleri Rumen sol beki ıslıklayarak protesto etti. Buna sinirlenen bazı taraftarlar ise, “Islıklayan taraftar defolsun gitsin” diye bağırdı.

Tudor’dan tribünlere tepki!

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor 66.dakikada Latovlevici’nin ıslıklanması üzerine tribüne dönüp ” Ne yapıyorsunuz” diyerek el kol hareketi yaptı. Tribünler Tudor’a da tepki gösterdi.

Latovlevici’ye olan tepkiler ikinci yarıda doruğa çıktı. Başakşehir maçındaki etkisiz futboluyla elelştirlerin merkezine alınan tecrübeli futbolcu, Aytemiz Alanyaspor mücadelesinin ikinci devreside top ayağına her geldiğinde ıslıklandı.

OYUNDAN ÇIKARDI

Tudor, tribünlerle Latovlevici yüzünden tartıştıktan 4 dakika sonra Linnes’i oyuna aldı. Bir grup Latovlevici’yi alkışlarken tribünlerin bir kısmı Romen sol beki ıslıkladı. Tribünler daha sonra Linnes diye bağırdı.(Hürriyet)

Etiketler:

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?