logo


30 Ekim 2018

Galatasaray Kulübünde Kırmızı Alarm

Dev derbi öncesi iki takımda da son derece önemli hazırlıklar yapılmaya devam ediliyor. Takımlarda yaşanan son derece önemli konular bulunuyor. Kritik maç öncesinde kazanan taraf olmak isteyen ev sahibi Galatasaray takımında yaşanan gelişmeleri http://www.betitbet1tv.com/ ile kolayca takip edebilirsiniz. Takımda yaşanan sakatlıklar son derece can sıkıcı hale gelirken, alınan kötü sonuçlar ile beraber form düşüklüğü de dikkatlerden kaçmıyor. Takımların nasıl bir performans ile sahada olacakları beklenirken, ilk soru işaretlerinden birisi ruh eksikliğinin nasıl giderileceği olacak. Taraftarın desteği bu maç için tarihi önemde.

Takım Ruhunun Yeniden Canlanması Hedefleniyor

Geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak tamamlamayı başaran ekipte zorlu günler yaşanıyor. Takımdaki ruhun zedelenmesi nedeni ile sahada da başarı gelmiyor. Ayrıca yaşanan sakatlıkların durumu da teknik heyeti bir hayli derinden üzüyor. Fenerbahçe ile oynanacak olan karşılaşma öncesi tüm oyuncuları ile yakından ilgilenen deneyimli hoca, sözleri ile oyuncuları yeniden canlandırmak istiyor. Betitbet sayesinde dev derbi heyecanı bir başka yaşanacak. Coşkulu geçmesini beklediğimiz maça taraftarı ilgisi de çok yüksek olacak. 50 bin taraftarın tribünlerde kendilerine ayrılan yeri doldurmaları bekleniyor. Bu kaliteli anlardan uzak kalmak istemeyeceksiniz.

Coşku Dolu Oyun Arayışı Bulunuyor

Yeniden koşan, baskı yapan ve büyük bir hırsla oynayan takımda taşların yerine oturması amaçlanıyor. Gelişen ve özel hale gelen mücadeleleri kaçırmak istemeyeceksiniz. Sakatlıklardan dönecek oyucular ile beraber kadroda bulunan futbolcuların nasıl bir performans göstereceği merak ediliyor. Sahada yine Terim’in şikâyet edeceği bir oyun mu yoksa taraftarın görmek isteyeceği bir oyun mu olacağı merak ediliyor. Sizlerde yaşanacak olan gelişmelere şimdi uzak kalmamış olacaksınız. Hemen yararlanmaya başlayacaklarınız ile beraber son derece özel olacağınızı unutmayın. Şimdi özel deneyimler sizi bekliyor.

 


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

2+10 = ?