logo

27 Ağustos 2017

Vatan Şaşmaz Filiz Aker İlişkisi. Filiz Aker Kimdir?

Filiz Aker Vatan Şaşmaz’ı vurarak öldürmesi sonrası Filiz Aker, Vatan Şaşmaz’ın neden öldürdü sorusu gündeme oturdu. Eski manken olan sunucu Vatan Şaşmaz ile Filiz Aker ilişkisi merak edilirken Filiz Aker kimdir sorusu da gündeme geldi. Beşiktaş’ta bir otel odasında Vatan Şaşmaz’ı vurarak öldüren Filiz Aker’in eski manken olduğu ve ABD’de yaşamını sürdürdüğü belirtiliyor. Sosyal medya hesabında son olarak Vatan Şaşmaz ile birlikte çektirdiği fotoğrafı paylaşan Filiz Aker’in Vatan Şaşmaz’ı neden öldürdüğü ise henüz bilinmiyor. Ünlü sunucuyu öldürdükten sonra intihar eden Filiz Aker’in psikolojik problem yaşayıp yaşamadığı ise bilinmiyor.

Beşiktaş’taki bir otelde Vatan Şaşmaz’ı öldüren ve daha sonra intihar ettiği söylenen Filiz Aker’in sosyal medya hesaplarındaki son gönderisi Vatan şaşmaz ile olan bir fotoğrafı… hurriyet.com.tr27 Ağustos 2017 – 21:41:51Son dakika: İşte sosyal medyadaki son fotoğrafı… Filiz Aker, Facebook ve Instagram hesaplarında son gönderisinde Vatan Şaşmaz ile olan bir fotoğrafını paylaşmış.

FİLİZ AKER VATAN ŞAŞMAZ İLİŞKİSİ

Öte yandan Filiz Aker’in sosyal medya hesaplarındaki paylaşımlarında silahlı fotoları da dikkat çekiyor…

Vatan Şaşmaz’ı kim vurdu? Vatan Şaşmaz nasıl vuruldu? Vatan Şaşmaz’ı vuran kadın kim? Filiz Aker kimdir? Vatan Şaşmaz’ı neden vurdular? Beşiktaş’ta lüks bir otelde 2 ceset bulundu. Cesetlerden birinin kadın, birinin erkek olduğu öğrenildi. Ölü olan erkeğin Vatan Şaşmaz olduğu belirtildi. Sırtından vurulan ünlü sunucuya Filiz Aker’in Vatan Şaşmaz’a silahla 4 ateş ettiği öğrenildi. Ardından Aker’in de kendisinin canına kıydığı belirtildi.

Beşiktaş’ta lüks bir otelde sunucu Vatan Şaşmaz ve bir kadın ölü bulundu. Şaşmaz’ı sevgilisi Filiz Aker’in vurduğu ardından da intihar ettiği öne sürüldü.

Milliyet’te yer alan habere göre, Vatan Şaşmaz ile Filiz Aker odada tartışmaya başladıktan sonra Aker, kaçmaya çalışan Vatan Şaşmaz’a arkasından 3-4 el ateş ederek öldürdü. Daha sonra da silahı kafasına doğrultarak tetiği çekti ve intihar etti.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+7 = ?