logo

27 Ağustos 2017

Filir Aker kimdir? Fikir Aker Vatan Şaşmaz’ı neden öldürdü?

Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz’ı kim vurdu? Vatan Şaşmaz’ı öldüren Filiz Aker kimdir? Manken Filiz Aker Vatan Şaşmaz’ı neden öldürdü? Vatan Şaşmaz’ın eski eevgilisi olan Filiz Aker hakkında tüm detaylar haberimizde..

Vatan Şaşmaz’ı kim vurdu? Vatan Şaşmaz nasıl vuruldu? Vatan Şaşmaz’ı vuran kadın kim? Filiz Aker kimdir? Vatan Şaşmaz’ı neden vurdular? Beşiktaş’ta lüks bir otelde 2 ceset bulundu. Cesetlerden birinin kadın, birinin erkek olduğu öğrenildi. Ölü olan erkeğin Vatan Şaşmaz olduğu belirtildi. Sırtından vurulan ünlü sunucuya Filiz Aker’in Vatan Şaşmaz’a silahla 4 ateş ettiği öğrenildi. Ardından Aker’in de kendisinin canına kıydığı belirtildi.

FİLİZ AKER’İN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Beşiktaş’ta lüks bir otelde sunucu Vatan Şaşmaz ve bir kadın ölü bulundu. Şaşmaz’ı sevgilisi Filiz Aker’in vurduğu ardından da intihar ettiği öne sürüldü.

Milliyet’te yer alan habere göre, Vatan Şaşmaz ile Filiz Aker odada tartışmaya başladıktan sonra Aker, kaçmaya çalışan Vatan Şaşmaz’a arkasından 3-4 el ateş ederek öldürdü. Daha sonra da silahı kafasına doğrultarak tetiği çekti ve intihar etti.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+2 = ?