logo

23 Ağustos 2017

Fikret Orman’ın Ukraynalı Manken Ulviyya İle Tatil Fotoğrafları

Beşiktaş başkanı Fikret Orman, Ukraynalı manken Ulviyya Alex ile birlikte yaptığı tatilin fotoğrafları ortaya çıktı. Sosyal medyada paylaşılan fotoğraflarda Fikret Orman Ulviyya tekne tatili yapıyor. Azeri asıllı Ukraynalı manken Ulviyya ile Fikret Orman’ın aynı anda aynı yerin fotoğraflarını paylaşması gözlerden kaçmadı. Fikret Orman sevgilisi ile çektiği selfie fotoğrafını da sosyal medyadan paylaşırken bir çok kullanıcı Beşiktaş Başkanı hakkında yorumda bulundu.

FİKRET ORMAN SEVGİLİSİ ULVİYYA İLE TEKNE TATİLİNDE

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın bir süredir Azeri asıllı Ukraynalı manken Ulviyya Alex ile birlikte olduğu ortaya çıktı.Beşiktaş JK Başkanı Fikret Orman’ın bir süredir Azeri asıllı Ukraynalı manken Ulviyya Alex ile yakınlaştığı ortaya çıktı. Orman, genç mankenle geçen haftalarda tekne tatiline de çıktı.

Bodrum’dan açılıp Yunanistan’a giden Orman, Korint Kanalı’ndan geçerken kız arkadaşıyla selfie çekti. Orman’ın, Azeri model Ulviyya ile aynı anda sosyal medyadan kanalın görüntüsünü de paylaştığı görüldü.

FİKRET ORMAN’IN SEVGİLİSİ ULVİYYA KİMDİR

Ayrıca Ulviyya’nın ünlü iş adamına La Paradiao adlı teknesinin kaptan köşkünde verdiği pozu da sosyal medyadan paylaşması da dikkat çekti. Azeri kökenli Ukraynalı bir ailenin kızı olan Ulviyya Alex’in 4 yıldır İstanbul’da yaşadığı öğrenildi. Fikret Orman’ı sosyal medyadan da takip eden genç manken, fanatik bir Beşiktaş taraftarı…

Bu nedenle Fikret Orman’ın, geçen günlerde Bodrum’daki otelinde de ağırladığı genç modele isminin yazılı olduğu özel forma da hediye ettiği konuşuluyor.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?