logo

17 Aralık 2019

Esra Erol’un son bölümüne Büşra ile Bekir olayı damga vurdu!

Başka biriyle birlikte olabilmek için 7 yıllık evliliğini ve 2 çocuğunu geride bırakan Büşra, 20 Kasım tarihinde evini terk etti. Karı koca, Esra Erol’un programında yüzleştiler. Programın bir bölümünde Büşra ile Esra Erol arasında tansiyon bir anda yükseldi.

Esra Erol programına gelen Büşra Yücel’in evlenmeden önce, şu an yanına kaçtığı Polat Mengütay ile ilişkisi olduğu ortaya çıktı. Büşra Yücel’in annesi, canlı yayında Polat Mengütay ile yüz yüze görüştüğünü, Mengütay’ın anneye mesaj atarak, ‘Ben Büşra’yı seviyorum, onu unutamadım’ dediği, Büşra Yücel’in annesinin de, ‘Benim kızım evli, onun peşini bırak’ şeklinde karşılık verdiği belirtildi.

Büşra Yücel ise,  ‘Polat Mengütay ile 2 aydır görüşüyorum. Ama 7 yıl önce de görüşmüştüm, evliliğim süresinde kendisiyle görüşmedim.’ dedi.

ESRA EROL İLE BÜŞRA TARTIŞTI

Programın bir kısmında diyaloglar ve tansiyon bir anda yükseldi. Büşra, programın sunucusu Esra Erol’u tek taraflı olmakla suçlayınca, Erol’un sesi ve hitap şekli de sertleşti.

Büşra Yücel, “Esra Hanım, siz hep Bekir’i koruyorsunuz. Hep onun tarafındasınız. Benim yaptığım hata, Bekir’in yaptığı hataların yanında ne? Siz hep bana yükleniyorsunuz’ dedi.

ESRA EROL SİNİRLENDİ

Büşra’nın bu sözleri üzerine sinirlenen Esra Erol, “Beni konuşturmayın. Bana ne sizin ilişkinizden, bana ne sizin rezilliğinizden. Ben iki çocuğa bakarım. Çocukların sokaklarda yerlere yatmışlar neredeydin o zaman? Sen çocuklarını bir adam için terkedip giden biri değil misin? Konuşturmayın beni” şeklinde cevap verdi.

BÜŞRA YÜCEL’İN ANNESİ ARZU HANIM CANLI YAYINA BAĞLANDI

Esra Erol’da programının canlı yayınına bağlanan Büşra Yücel’in annesi Arzu Hanım, “Büşra, sen o çocuklarına nasıl kıydın? Hiç mi aklına gelmedi kızım nasıl yaptın bunu? Geldi benim kucağıma anne dedi, ben de annen bizde dedim dayanamadım çocuğa. Sen yavrundan nasıl ayrı duruyorsun? Büşra bunu bize nasıl yaptın yavrum? Bekir sana ne yaptı yavrum? Hatandan dön yavrum, Bekir benim damadım, ölene kadar arkasındayım. O artık benim evladım. Sen de evladımsın bunu bize niye yaptın yavrum? Nasıl yaptın bunu, nasıl kıydın çouklarına? Çocuklarını 25 gündür görmeden nasıl duruyorsun yavrum? Benim kızım bizim eve geldiği zaman saat başı kocasını arardı, bu Polat bunun kanına nasıl girdi anlamadım” dedi.(acunn.com)

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?