logo

14 Mayıs 2020

Ersin Korkut’tan ilk paylaşım

Yaşadığı sakatlık nedeniyle Survivor’a veda eden isim Ersin Korkut oldu. Ersin’in vedası ve konseyde yaşananlar tüm Türkiye’nin yüreğini burktu. Açıklamayı yapan Acun Ilıcalı’nın bir hayli zorlandığı görülürken, Ersin’in köpeği ile ilgili sözleri de herkesi gözyaşlarına boğdu. Yayın sonrası köpeğinin ölüm haberini öğrenen Ersin Korkut, Instagram hesabından da ilk paylaşımını yaptı. Ersin, “Acı günde böyle sevgi görmek çok güzel” dedi.

Survivor’da uzun süre unutulmayacak ve izleyenleri gözyaşlarına boğan bir konsey yaşandı. Herkes, 6 eleme adayının çıkacağını beklerken, Acun Ilıcalı herkeste büyük şaşkınlık yaratacak açıklamayı yaptı ve Ersin Korkut’un dizindeki sakatlığın, onun parkurlarda yer alamayacak seviyede olduğunu ve bu nedenle de eleneceğini belirtti.

Survivor’a katıldıktan kısa süre sonra çok sevdiği köpeği Mess’i kaybeden Ersin Korkut’a bu acı haber, konsey sonrası kuzeni Yılmaz Erdoğan tarafından açıklandı.

Acı haberi öğrenen Korkut, sosyal medyadan bir paylaşımda bulundu. Ünlü oyuncu paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “Boyle bir sevgi gormek insanin aci gununde ne kadar degerli anlatamam.siz ne guzel insanlarsiniz…”

(acunn.com)

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+6 = ?