logo

02 Aralık 2019

Erhan Petekkaya’dan Nurgül Yeşilçay açıklaması

Paramparça dizisinde beraber rol aldığı arkadaşı Nurgül Yeşilçay ile davalık olan Erhan Petekkaya çok samimi açıklamalarda bulundu. Petekkaya: “Hepsi geride kaldı.Yolda görsem kendisine selam veririm” dedi.

Petekkaya, “Paramparça 1,5 yıl sürdü ve çok iyi bir işti. Nurgül beraber bir iş yaptığım ancak tartıştığım, zaman zaman birbirimize sinirlendiğimiz bir arkadaşım. Kendisiyle mahkemelik olduk ancak daha sonra uğraşmak istemedik, geri çektik. Hepsi geride kaldı. Yolda görsem kendisine selam veririm” dedi.

İşin magazin tarafını yönetemedim

Uçakta bir yolcuyla arasında yaşanan olay ve alkol iddiaları hakkında da konuşan ünlü oyuncu şunları söyledi.

“Yıllardır işin magazin tarafını yönetemedim. Belki de hayatımda hiç menajerimin olmamasından kaynaklandı. O uçak yolculuğunda yaşanan olay her ünlü ismin başına geliyor. Hele bu televizyonların WhatsApp ihbar hatları çıktıktan sonra bizi tufaya düşürmek isteyenler çok olmaya başladı.”

“Bu artık bir sektör oldu. Alkol olayına gelince… Ben 500-600 bölüm dizi çekmişim, evimde 3 dolap dolusu ödül var. Haftada 1-2 gün eğlenme, arkadaşlarımla dışarı çıkma şansım var. 52 haftada 52 kere yapmışım, insanlar da bunu her gün yapıyorum sanmış.”(acunn.com)

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+4 = ?