logo

19 Ağustos 2017

Deniz Seki Konserinde Evlilik Açıklaması Yaptı

Cezaevinden çıktıktan sonra konserlerine devam eden Deniz Seki Bodrum’da 3 yıl aradan sonra konser verdi. Deniz Seki konserde evlilik açıklaması yaptı. Sevenleriyle bir araya gelen Deniz Seki konserine ünlü isimler de ilgi gösterdi. Bir çok ünlünün takip ettiği konserde Deniz Seki evlilik açıklaması yaptı. Zaman zaman konser sırasında duygusal anlar yaşayan ve göz yaşlarına hakim olamayan Deniz Seki cezaevinden çıktıktan sonra kendisine en çok sorulan evlilik sorusuna cevap verdi.

DENİZ SEKİ KONSERİNDE EVLİLİK AÇIKLAMASI

Bodrum’da 3 yıl aradan sonra konser veren Deniz Seki, şarkı aralarında gözyaşlarına boğuldu. Deniz Seki, Bodrum Antik Tiyatro’da konser verdi. Pınar Altuğ, kızı Su Atacan, Çağla Şikel, Şikel’in annesi Asuman Şikel, Ender Saraç ve eşi Benan Saraç’ın da aralarında bulunduğu yaklaşık 1500 kişi konseri izledi. Gecede ilgi toplayan Çağla Şikel, konser öncesi hayranlarının birlikte selfie tekliflerini geri çevirmedi.

DENİZ SEKİ: “ŞİMDİLİK EVLİLİK YOK”

Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Deniz Seki, Antik Tiyatro’da ilk kez konser vereceğini ve çok heyecanlı olduğunu belirterek, “En çok şarkı söylemeyi ve sevenlerimle birlikte onların alkışlarını özledim. Başka bir şeye de özlem duymadım. Evlilik konusu ise şu anda gündemde yok. Çünkü önümde kardeşim Serkan’ın 5 Kasım’daki düğünü var. Ondan sonra düşüneceğiz. Bugün çok heyecanlıyım” dedi.

Ardından sahne alan Seki, ‘Suya Hapsettim’, ‘Bu Sevda Bu Şehir’e Sığmaz’, ‘Masal’, ‘Nerelerdeydin’ ve ‘Canımın Acısını Ben Bilirim’ adlı şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyledi.

Seki, şarkılarında hem oynadı hem oynattı. Şarkı aralarında yaptığı duygusal konuşmalara hem ağladı hem de izleyenlerini ağlattı. Seki, “Sizleri alkışlarınızı, buradaki dostlarımı gerçekten çok özledim. Bugün beni yalnız bırakmadığınız için size çok teşekkür ediyorum. Güzel bir gece olsun” dedi.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+8 = ?