logo

30 Mart 2018

Demet Akalın’dan Seren Serengil yorumuna jet cevap

Seren Serengil, Demet Akalın’la küsünce Hande Yener’le barışmıştı. Bir dönem Seren Serengil’le yakın olan Demet Akalın’ın vereceği tepki merak konusu olmuştu.

Demet Akalın’ın ezeli rakibi Hande Yener’le barışıp mutluluk pozlarını sosyal medyadan paylaşan Seren Serengil’e beklenen tepki dün sabah geldi.

Sessizliğini bozan Demet Akalın arkadaşlarıyla birlikte çektirdiği fotoğrafı paylaşıp altına: ‘Biri canım 20 senelik…. Biri ahretliğim küstüğüm zaman bile beni satmaz! Biri dünyanın en pozitif insanı, biri daha yeni can oldu. Biri birinden daha az kıymetli değil! Sahtekar değil, güzel dost biriktirin sizinle işi bitince düşmanınızın kucağına koşanı bulmayın! Size sevgisi olmayanın kendine de saygısı yoktur!’ mesajını yazdı.

DEMET AKALIN: UMRUMDA DEĞİL
Demet Akalın’ın bir takipçisi ise yorum olarak, “Sen niye onu hapse attıran avukata vekalet verdin. Sen de satmış oluyorsun onun düşmanıyla iş birliği yaparak” yazdı. Demet Akalın’dan ise cevap gecikmedi, “Hangi davama bakmış ne iş birliği? Niye bugün yazayım? Umrumda değil bahsettiğiniz kişi! Her şey gönüllü her şey ” yorumunu bıraktı.

Kaynak:Posta

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?