logo

25 Aralık 2018

Çukur’da Yamaç’ı kim vurdu?

Çukur dizisi 48. son bölümü adeta bir sezon finali havasında geçti. Çeto Mahsun’u boğazını keserek öldürdü. Çukur’un finalinde vurulan Yamaç öldü mü? Yamaç’ın ‘Neden’ demesi ‘Yamaç’ı vuran Medet mi, Vartolu mu, Meke mi, Celasun mu yoksa Selim’in oğlu Akın Koçovalı mı?’ sorusunu akıllara getirdi. Peki Yamaç’ı kim vurdu? Çukur’da Çeto Koçovalılar’ı karıştırması için kiminle görüştü? Cumali ve Vartolu da bıçaklarla birbirine saldırdı.

Show TV’nin Ay Yapım imzalı fenomen dizisi Çukur 24 Aralık Pazartesi akşamı 48. son bölümüyle ekrana geldi. Ocak ayında ekrana bir kaç hafta ara verecek olan Çukur’un son bölümünde şoke eden bir ihanet yaşandı. Çukur son bölümde ‘Yamaç’ı kim vurdu?’ sorusu akılları karıştırdı.

YAMAÇ’I VURAN KİM?

Çukur 2. sezon 15. bölümünde Çukur’da büyük kayıp yaşayan Çeto ve Mahsun, geri çekilince Çukur’a Koçovalıları sokmamak için bir yol arıyor. Aradığı yardımı bulan Çeto ikna turlarına başlıyor. Ormanda bekleyen Yamaç’ı kötü bir sürpriz bekliyor. Yamaç’ın beklediği buluşma gerçekleşse de gelen aracın farları kapanmayınca Yamaç sinirlenmeye başlıyor. Hiç beklemediği anda kurşun yiyen Yamaç sadece neden diye sorabiliyor. Yamaç, ikinci kurşunu yedikten sonra ayağa kalkmaya çalışsa da bu sadece işleri daha kötüye götürüyor. Yamaç, yuvarlamaya başlarken anılarını hatırlıyor ve düştüğü yerde kalıyor. Sosyal medyada ise araba farının ışığında silüeti görünen kişinin Medet olduğu iddiası ortaya atıldı. Diğer bir ihtimal ise, bugüne kadar ortaya çıkmayan Selim’in oğlu Akın Koçovalı’nın Yamaç’ı vurduğu şeklinde oldu.(mynet)

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+10 = ?