logo

08 Mayıs 2018

Çukur’da sürpriz ayrılık!

Başrollerini Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz`in paylaştığı, Show TV`nin sevilen dizisi `Çukur` dün akşam ekrana gelen bölümü şoke eden bir vedaya sahne oldu. Ayşe`nin kocası Selim’in elleriyle son nefesini veren Cemil’in yere yığıldığı final sahnesi, izleyenleri ekran başına kilitledi.

Pazartesi akşamlarının zirvesindeki dizi ‘Çukur’un 28’inci bölümünde ekran başındakiler büyük bir sürprizle karşılaştı. Usta oyuncu Haldun Dormen, diziye konuk oyuncu olarak katıldı. Eskilerin ünlü sihirbazı Şanar karakteriyle izleyici karşısına çıkan duayen ismin yolu, Rıza Kocaoğlu’nun hayat verdiği Aliço ile kesişti. Öte yandan`Çukur` dün akşam ekrana gelen bölümü şoke eden bir vedaya sahne oldu.

Dizinin 7 Mayıs’ta yayınlanan bölümünde; Vartolu’nun zayıf noktasını bulan Sultan’ın Saadet’i Cemil’le evlendirmek istemesi ve İdris’in Vartolu’ya olan kızgınlığından dolayı düğünü bir an önce gerçekleştirmeye çalışması Vartolu’yu çılgına çevirdi. Saadet’in evlenmemesi için her şeyi yapan Vartolu’nun hayati hatası Saadet’i ondan daha da uzaklaştırdı.

Koçovalılar’ı kaybetmek istemeyen Saadet ise sessiz bir şekilde evleneceği anı bekledi. Düğün günü Cemil’in Ayşe’ye olan duygularını itiraf etmesi ve ona kaçma teklifinde bulunması tüm dengeleri alt üst etti. Selim’in elleriyle son nefesini veren Cemil’in yere yığıldığı final sahnesi ekran başındakileri soluksuz bıraktı.(Gazetevatan)

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?