logo

18 Eylül 2017

Çocuklar Duymasın Vatan Şaşmaz’a Veda Etmedi

Filiz Aker cinayetinde hayatını kaybeden Vatan Şaşmaz Çocuklar Duymasın’ın yeni bölümünde anılmazken, dizide parti yapılması izleyenlerin tepkisini çekti. Geçtiğimiz günlerde Filiz Aker’in öldürdüğü Vatan Şaşmaz’ın Çocuklar Duymasın dizisinin yeni bölümünde anılması bekleniyordu. Bu beklenti ile televizyon karşısına geçen izleyiciler tek bir sahne bile Vatan Şaşmaz’ın ölümü hakkında mesaj göremezken, dizide 70’ler partisi verilmesi tepki çekti.

VATAN ŞAMAZ ÇOCUKLAR DUYMASIN’DA ANILMADI

Filiz Aker’in cinayetine kurban giden Vatan Şaşmaz için doğru düzgün veda bile yapmayan Çocuklar Duymasın ekibine izleyiciden tepki gecikmedi. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Çocuklar Duymasın’ın dünkü bölümüne tepkiler çığ gibi büyüdü. Vatan Şaşmaz’ın ölümünün ardından bir veda bile yapmayan ekibe seyirci, “Bare 70’ler partisi yapmasaydınız” diyerek tepki gösterdi.

70’LER PARTİSİ İZLEYİCİYİ KIZDIRDI

Çocuklar Duymasın’da dün 70’ler partisi yapıldı. Vatan Şaşmaz’ın ölümünün üzerinden daha 1 ay geçmeden böyle bir bölüm yapılmasına seyircinin tepkisi de gecikmedi.

ŞAŞMAZ’A ÖZEL BÖLÜM NEDEN YAPILMADI?

Dizide Meltem karakterinin annesini canlandıran Ayşen Tekin, öldüğünde ona özel bölüm yapıldığını hatırlatan izleyici, Şaşmaz’a özel bölüm yapılmamasına çok kızdı.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?