logo


25 Temmuz 2017

Clash Royal ile Maceraya Hazır Olun!

Oyun tutkunları için popüler olan ve 15 milyon kişi tarafından indirilen bir oyundan bahsetmek istiyoruz. Clash Royal adındaki bu oyun sayesinde kuşatmalarınızı hemen gerçekleştirin! 110 mb boyunda fakat grafikleri son derece kaliteli olan Clash Royal oyunu en son 20 haziranda gelen güncelleme ile birlikte yenilikleri de kullanıcılarına sunmuştur. Bu yenilikler sayesinde oyun içerisinde yer alan bazı hataların giderilmesi ve clash royal private server üzerinde yer alan donma sorunlarının ortadan kaldırılması sağlanmıştır. Her gelen güncelleme ile birlikte kullanıcılara yeni bir oyun deneyimini yaşatan Clash Royal ekibi ile her zaman istediğiniz keyfi ve oyun rahatlığını bulabileceksiniz. Türkçe ve İngilizce başta olmak üzere 15+ dili destekleyen oyun kodlaması ve yapısı ile birlikte dünya çapında bir çok kişi ile savaşma imkanı oluşturabilirsiniz. Türkler olarak toplanabilir ve yabancılara karşı bir savaş düzenleyebilirsiniz. Önemli olan klanınızı korumak ve başarıya ulaşmak olacaktır.

Clash Royal Oyununda Gerçek Para Niteliği Taşıyan Özellikler
Clash Royal oyunu içerisinde bazı elementler ve karakteri güçlendirmek adına yapılan bir takım premium özellikler gerçek para olarak satın alınabilmektedir. Ancak kazandığınız savaşlar ve klanlardan elde ettiğiniz ödüllerle birliktede bu özelliklere tamamen ücretsiz bir şekilde sahip olmanız söz konusudur. Bu özellikler normal free kullanıcılara oranla sizleri daha üst seviyelere çıkartabileceği gibi klanınızı daha kısa sürede güçlendirmeniz adına sizlere yardımcı olabilmektedir. Oyun içerisinde yer alan mükemmel grafik sistemi sayesinde ve gelen güncellemeler ile birlikte her hangi bir sorun yaşamadan premium kıyafetleri ve elementleri de her hangi bir android ya da ios cihazdan sorunsuz bir şekilde edinebilirsiniz. 300 kullanıcı üzerinden başarılı bir oylamaya sahip olan bu oyun 2017 sezonunda en çok tutulan ve aksiyon kategorisinde yer alan oyunlardan biri olmuştur. Hem aksiyonun hem de stratejinin birleştiği bu oyun ile birlikte mükemmel bir deneyim sizleri bekliyor olacaktır.

clash royal hile Yaparak Kazanmak
Clash Royal oyunu içerisinde sürüm güncellemeleri ile birlikte hileleri önleyici çalışmalarda yer almaktadır. Buna istinaden bu yazıda adı geçen bağlantılar sayesinde güncel Clash Royal hile apk uygulamasını indirebilmeniz söz konusu olduğu gibi sayfa üzerinde nasıl çalıştığına dair ek detayları da bulabileceksiniz. Kullanıcı yorumları baz alınarak geliştirilen ve yeni çıkan sürüm güncellemelerine karşı da yeni eklenen hilleler yine ilgili sitede sizlere tamamen ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Bu özelliklerden faydalanmak için yapmanız gereken bu sayfada adı geçen bağlantılara tıklamak ve devamında sizlere gönderilen yönergeleri takip etmek olacaktır. Oyun ile ilgili yorumlarınızı da google play ya da apple stroe alanında yer alan oyun sayfasından yapabilir ve kullanıcı oylamasına dahil olabilirsiniz. Beğeneceğinizi düşünerek sistemlerimize dahil ettiğimiz Clash Royal oyununu sizlerde kaçırmayın ve hemen cihazlarınıza indirin!


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

6+5 = ?