logo

23 Mart 2018

Cicişler’den Taha Özer açıklaması

Taha Özer’e yapılan polis baskınıyla ilgili açıklamalarda bulunan Ciciş kardeşler, “Bilgisayarında bizim görüntümüz çıkmaz. Tatillerde bile ayrı odalarda kalıyorduk” dedi.

İstanbul’da sosyal medya fenomeni Taha Özer, müstehcen yayın yaptığı iddiasıyla gözaltına alındı. Bakırköy Adliyesi’ne sevk edilen Özer, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Magazin gündemine düşen baskınla ilgili Taha Özer’in yakın arkadaşlarından Cicişler olarak ünlenen Esra ve Ceyda kardeşler, Haberler.com’a çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

İşte Ciciş kardeşlerin konuyla ilgili yaptığı açıklama;

“BİZİM AÇIK FOTOĞRAFLARIMIZ ONUN BİLGİSAYARINDA ÇIKMAZ”

“Taha’yla biz tatile gittiğimizde bile ayrı odalarda kalıyoruz. Aramızda arkadaşlıktan öte hiçbir şey yok. Bilgisayarlarında ve cep telefonlarında bizimle ilgili açık bir görüntü olmasına asla imkan yok. Zaten polis de incelerse görür. Evet bir takım kızlar evine girip çıkıyor, açık saçık görüntüler veriyor. Fakat biz Taha o kızlarla olduğunda hiçbir zaman Taha’nın yanında olmuyoruz. O tarz kızlarla aynı ortamda bulunmuyoruz. O da zaten bizi o ortamlara sokmaz.

“TAHA, BİZİ KARDEŞİ GİBİ SEVER”

Bizim Taha’yla çok saygı ve sevgi çerçevesinde bir arkadaşlığımız var. Birbirimizin kötü gününde de iyi gününde de yanında oluruz. Taha, hasta olduğumuzda bizi doktora götürür, başımızda bekler, kardeşi gibi bizi sever. Diğer kızlara bakış açısıyla bize karşı bakış açısı çok farklıdır. Diğer kızlara davrandığı gibi bize davransa zaten onunla kesinlikle görüşmezdik.

“HUKUKEN BİR HATA YAPIYORSA…”

Fakat onun kızlarla olan ilişkisine de saygı duyuyoruz. Bizi o ortamlara sokmuyor sonuçta. O kızlar da kendileri isteyerek gidiyordur ve öyle açılıp saçılıyordur diye düşünüyoruz. Bunda Tahanın bir suçu olduğunu da düşünmüyoruz. Tabii ki de hukuken bir hata yapıyorsa o kısmını bilemeyiz.”

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?