logo

29 Mayıs 2020

Cem Yılmaz’dan dikkat çeken Serenay Sarıkaya paylaşımı

Uzun süredir oyuncu Serenay Sarıkaya ile birliktelik yaşayan Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Sevgilisi Serenay Sarıkaya ile birlikte yer aldığı fotoğrafı kullanıcılarının beğenisine sunan Cem Yılmaz, paylaştığı fotoğraftaki detay dikkatlerden kaçmadı.

İlişki yaşadıkları haberi ortaya çıktıktan sonra uzun süre magazin gündemini meşgul eden Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya çifti, o günden sonra sık sık birbirleriyle ilgili paylaşımlarda bulunup, birbirlerinin fotoğraflarına yorum yapmayı ihmal etmiyor.

Koronavirüs salgını sonrası, karantina sürecinde de bir arada olan ikilinin son paylaşımı yine dikkat çekti.

Sevgilisi Serenay Sarıkaya’yla birlikte yer aldığı fotoğrafı paylaşan ünlü komedyen, “Şehrin hayhuyundan uzakta, doğanın bize sunduğu falan filan 🙂 Satıp savıp başladık bakalım bi hayırlı olsununuzu alırız” notunu düştü.

EVLİLİK İDDİALARINI ESPRİLİ ŞEKİLDE YANIT VERMİŞTİ

Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya’nın, koronavirüs salgını sonrası evlenecekleri iddia edilmiş Cem Yılmaz bu söylentileri ilginç bir tweet ile cevaplamıştı. Yılmaz paylaşımında, “Haberim olursa evlenmem, evlensem haberim olur” ifadelerini kullanmıştı.(acunn.com)

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+3 = ?