logo

13 Mart 2020

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya’dan evlilik yanıtı

Şarkıcı Demet Akalın’ın, “Evlenirlerse bedava çıkarız” sözüne, Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya’dan cevap geldi.Ünlü komedyen, geçtiğimiz günlerde Demet Akalın’ın, “Serenay ile Cem evlensin bedavaya sahne alırım” açıklamasını hatırlatan muhabirlere, “Haber vereceğiz” yanıtını verdi.

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre; oyuncu Serenay Sarıkaya ile sevgilisi Cem Yılmaz, önceki akşam Levent’te bir akşam yemeği yedi.Çıkışta bol bol kahkaha atan çift, basın mensuplarıyla bir süre sohbet etti.

Ünlü komedyen, geçtiğimiz günlerde Demet Akalın’ın, “Serenay ile Cem evlensin bedavaya sahne alırım” açıklamasını hatırlatan muhabirlere, “Haber vereceğiz” yanıtını verdi.Yaz aylarında evlenecekleri konuşulan çiftten Cem Yılmaz, “Bizim haberimiz yok. Serenay senin haberin var mı?” diyerek çıkan söylentiyi yalanladı.Cem Yılmaz’ın stand up gösterisini izledikten sonra Sarıkaya ile yaşadığı ilişkisi hakkında konuşan Demet Akalın, şunları söylemişti:”Ben ikisini zaten hep yakıştırıyorum. Serenay’ı da çok seviyorum, Cem’i de çok seviyorum. Evlenirlerse sahneye bedavaya çıkarız.”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+8 = ?