logo

18 Eylül 2017

Caner ve Berke Boşanma Davasında Rekor Tazminat

Esra Erol’da evlendikten 4 ay sonra ayrılık kararı alan Caner ile Berke boşanma davası ile gündemde. Caner Berke’nin 300 bin TL tazminat istediğini iddia etti. Televizyon ekranında evlenen ünlü çiftin ayrılık haberi hayranlarını üzerken Caner ve Berke’nin boşanma davası ikiliyi tekrar gündeme getirdi. Caner Berke’nin boşanma tazminatı olarak 300 bin TL’ye yakın para istediğini iddia ederken, Berke ise bu iddialara henüz yanıt vermedi.

CANER: BERKE BOŞANMAK İÇİN TAZMİNAT İSTİYOR

Esra Erol’un programında evlenip 4 ay içinde boşanma kararı alan Caner ve Berke’nin dava dilekçesindeki detaylar şoke etti. Caner, Berke’nin 300 bin TL’ye yakın tazminat istediğini söyledi. ATV ekranlarında Esra Erol’un sunduğu izdivaç programında hayatlarını birleştiren Caner Toygar ve Berke Kentli evlendikten kısa süre sonra boşanma kararı aldı.

Berke’nin 300 bin TL’ye yakın tazminat istediğini söyleyen Caner, boşanma aşamasındaki eşinin, evini de almak istediğini belirtti.

CANER: BERKE İLE EVLENDİĞİME PİŞMANIM”

Defalarca ayrılık aşamasına gelen ikiliden Caner sürekli barışmak için koşturuyordu.

Evlendiğine bile pişman olduğunu söyleyen Caner, “3-4 ay evli kalıp da evlendiği kişiden hemen boşanınca evini isteyen birinin evlenme amacı da bellidir.” diyerek Berke’nın ev için evlendiğini ima etti.

CANER: BOŞANINCA KURBAN KESECEĞİM

“Bir daha barışır mısınız?” sorusuna ise “Asla barışmam” diyerek cevap veren Caner, “Boşanayım kurban keseceğim”. dedi.

Berke Kentli ve Caner Toygar geçen aylarda bir kere daha ayrılığın eşine gelmişti. Berke, Caner’in kendisine şiddet uyguladığını iddia etmiş, Caner ise bu iddiaları hem canlı yayında hem Instagram’da reddederek kendisini öldüreceğini bile söylemişti. Çift olayların ardından barışıp, Medine’ye gitmişlerdi.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+8 = ?