logo

29 Mart 2018

Caner Toygar’dan intihar teşebbüsü sonrası ilk açıklama

Evlilik programıyla ünlenen Caner Toygar, Beylikdüzü’nde bir hastaneye kaldırıldı. Caner, yaptığı son paylaşımda “Son sözler güzeldir” ifadelerini kullandı. Esra Erol’un eşi Ali Özbir “Arkadaşlar hastaneye götürülüyor, nabzı atıyor” dedi. Hastanedeki tedavisi sonrası Caner’den “Dün için herkesten özür dilerim. Bir daha böyle bir hata yapmayacağım” açıklaması geldi.

Evlilik programlarıyla ünlünen Caner Toygar intihar teşebbüsünde bulundu. Beylikdüzü’nde bir hastanede tedavi altına alınan Caner’in sağlık durumu iyiye gidiyor. Ünlü damat adayının herhangi bir hayati riski bulunmuyor. Toygar, sosyal medya hesabından, “İntihar bir çözüm değil, aksine, bir çözümsüzlüktür, bir sondur ve bir yenilgidir.” paylaşımı yaptı.

ESRA EROLU’UN EŞİ DUYURDU: NABZI ATIYOR…

Ünlü sunucu Esra Erol’un eşi yapımcı Ali Özbir, olayın ilk duyulduğu anda, Caner’in intihar girişiminde bulunduğu ve tedavi altına alındığı bilgisini doğruladı. Erol’un eşi Ali Özbir “Arkadaşlar hastaneye götürülüyor, nabzı atıyor” dedi.

Akşam saatlerinde intihar girişiminde bulunan Caner Toygar, Beylikdüzü’nde kaldırıldığı hastanede tedavi altına alındı. Caner Toygar, intihar girişiminden önce sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında, “Hakkımı kimseye helal etmiyorum. Herkesten çok özür diliyorum, saçma sapan bir şey yapmak istemiyordum ama artık dayanamıyorum” dedi.

İNTİHAR TEŞEBBÜSÜ SONRASI İLK AÇIKLAMA: ÇOK ÜZGÜNÜM!

Hastanedeki tedavisi sonrası sosyal medya üzerinden açıklama yapan Caner Toygar ” Merhaba. Dün için herkesten özür dilerim. Biliyorum herkesi çok üzdüm ama inanın o kadar her şey birikti ki o kadar olaylar üst üste geldi ki saçma sapan düşüncelere girdim. Tekrardan herkesten özür diliyorum. Bir daha böyle bir hata yapmayacağım, üzgünüm” ifadelerini kullandı.(Milliyet/Cadde)

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?