logo

15 Eylül 2019

Çağrı Şahin’den Tavsiyeler

2003 yılında doğan Çağrı Şahin, sosyal medyanın en genç fenomenlerinden biri olarak biliniyor. Genç yaşına rağmen büyük bir hayran kitlesine sahip olan fenomen, özellikle yapmış olduğu paylaşımlarla bambaşka bir konumda yer almayı başarıyor. Kendine has üslubu ve gözlemleri ile ön plana çıkan Şahin, genç yaşta elde ettiği bu başarısının bazı durumlara dayandığını haber ediyor. Özellikle disiplinli bir çalışmanın ve özgünlüğün kazandırdığından söz eden Şahin, bu sektöre giriş yapmayı düşünen kişilere de bu şekilde bir çalışma stilinin belirlenmesi gerektiğini işaret ediyor.

Her şey Doğal Gelişti

Bu sektöre girişinin çok doğal bir şekilde geliştiğini belirten Şahin, ülkeleri gezmeyi sevdiğini ve fotoğrafçılığın en büyük hobilerinden biri olduğunu belirtti. Bu işe girişinin doğal başladığını, aynı şekilde doğal bir halde devam edeceğinin altını çizdi. İşe girişte sosyal medya üzerinde bazı takip ettiği isimlerin olduğunu belirten Şahin, ancak bu kişilerin hiçbir işini taklit etmediğini ve tamamen özgün işler çıkardığını söyledi. Yeni olarak bu işe gireceklere de özgün olmayı tavsiye eden genç fenomen, başarının ancak bu şekilde yakalanabileceğini belirtti.

Samimiyete ve Sanata Ağırlık Verdi

İşlerinde genel olarak iki unsurun ön plana çıktığından bahseden Şahin, işlerini samimi bir dille anlattığını ve içine biraz sanatsal detaylar eklediğinden söz etti. Özellikle samimiyetle yapılan her işe geri dönüşün büyük olacağını belirten genç internet fenomeni, samimiyetle yapılan işlerin her zaman kişiye kazandıracağını belirtiyor. Genç yaşına rağmen binlerce takipçiye ulaşan Şahin, özellikle ünlü pek çok takipçiye sahip durumda. Ünlülerin kendisini paylaşımlarından ötürü beğendiğini belirten genç fenomen, işleriyle takipçi sayısını daha fazla arttıracak gibi gözüküyor. 7’den 77’ye büyük bir takipçi kitlesi Şahin’in yapmış olduğu paylaşımları ilgi ile takip ediyor.

Kaynak: https://www.cagrisahin.com/

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+4 = ?