logo

26 Haziran 2018

Bülent Ersoy: Birbirimizi sevmek zorunda değiliz

Türk Sanat Müziği sanatçılarından Bülent Ersoy kısa bir süre önce hesap açtığı sosyal medya üzerinden hakkında yapılan yorumlara yanıt verdi.

Geride bıraktığımız Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan tebriklerini ifade eden bir not paylaşan Bülent Ersoy, bu paylaşımı sonrasında kendisine yöneltilen tepkilere bu defa Muharrem İnce’li bir paylaşımıyla yanıt verdi. Başarının tebrik edilmesi gerektiğini söyleyen Ersoy şunları yazdı:

“Aziz, muhterem ve saygıdeğer takipçilerim! Birbirimizi sevmek zorunda değiliz ama saygı duymak esası teşkil eder… Binanaleyh Demokratik bir platformda Aziz ve muhterem tüm Türk Milletinin büyük bir katılımla yaşamış olduğu seçim ve matematiksel sonuçlarına saygı duymak gerçek Demokrasidir! Dolayısı ile seçim nihayetinde ki matematiksel sonuçlar gereği Türkiye Cumhuriyeti Devlet’nin sayın Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı kutlamak ise demokrasiye halkın hür iradesine saygının ta kendisidir… Bunun en güzel örneğini Sayın Muharrem İnce beyefendi de ifadeleri ile ne kadar adil ne kadar saygılı ve de gerçekçi olduğunu kendisine yakışanca zaten ifade etmişlerdir… Muhterem hanımefendiler muhterem beyefendiler Atalarımızdan miras kalan Büyük Atatürk’ün 7 den 77 ye topyekün savaşarak kazandıkları bu topraklarda kardeşçe, birlik ,beraberlik, huzur, sevgi saygı içinde de yaşamak büyük Atamızında emr-ü iradelerinde de buyurduğu gibi Yurtta Sulh Cihanda Sulh emrini uygulamak en büyük görevimizdir… Saygılarımla efendim”(Sözcü)

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+6 = ?