logo

13 Ekim 2021

Bol Paça Pantolon

Üretilen pantolon tasarımları içerisinde en fazla ilgiyi bol paça pantolon modelleri görüyor. Sıklıkla tercih edilmesinin en önemli nedeni ise konforlu bir tasarıma sahip olmasıdır. Bunun yanında bu model pantolonlar farklı kumaş formlarında üretildiği için hem spor tarzla hem klasik tarzla bütünleştirilebilir.

Bol Paça Pantolon Kombinleri

Bol paça pantolon modelleri rahat oldukları için tercih edildiğinden çoğunlukla spor ayakkabı veya sandalet tarzı ayakkabılar ile tamamlanır. Bunun yanında klasik bir tarzla yorumlanmak istendiğinde topuklu ayakkabılar ile kombinlenir. Kısa boylu hanımlar için bu noktada oldukça avantajlı modeller olarak öne çıkarlar. Çünkü istenilen yükseklik de giyilen topuklu ayakkabılar bol paçalar ile kamufle edilebilir. Ayrıca yine bu tarz pantolonlar yüksek bel olarak seçilirse bacak boyu daha uzun görülecektir.

Bol kesim pantolon modelleri tesettür giyim içinde vazgeçilmez parçalardır. Vücut hatlarını belli etmemesi, tesettürlü hanımlar tarafından sıklıkla tercih edilme sebebidir. Tesettürlü hanımlar bu model pantolonları tunik, gömlek, uzun kazak modelleri gibi çeşitli parçalar ile kombinleyebilir. Siz de tarzınıza uygun modellere https://www.sedayalcinatelier.com/bol-paca-pantolon adresini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?