logo

19 Ağustos 2017

Bodrum Masalı’nın Yıldızı Dilan Çiçek Deniz Silikon Taktırdı

Bodrum Masalı dizisinin yıldızı genç oyuncu Dilan Çiçek Deniz silikon taktırdı. Bodrum Masalı dizisi ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan Dilan Çiçek Deniz silikon taktıran ünlüler arasına girdi. Bu sezon Aras dizisi ile ekranlara geri dönmeye hazırlanan Dilan Çiçek Deniz tatil için gittiği Amerika’da göğüslerine silikon taktırdığı iddia edildi. Özellikle Dilan Çiçek Deniz instagram’dan paylaştığı fotoğrafların altına bir çok takipçisinden silikon taktırdığı yorumları gelirken, genç yıldız iddialara ilişkin bir açıklama yapmaktan kaçındı.

Dilan Çiçek Deniz silikon taktırdı!

Final yapan ‘Bodrum Masalı’ dizisiyle adını duyuran Dilan Çiçek Deniz, silikon taktıran ünlüler kervanına katıldı. Üç yıl önce Miss Turkey yarışmasında ikinci olduktan sonra oyunculuğa adım atan Dilan çiçek Deniz’in, eğitim almaya gittiği ABD’de göğüslerine silikon yaptırdığı ortaya çıktı.

İki ay ABD’de kalan Deniz’in, göğüslerine yaptırdığı operasyon ise sosyal medyada bazı takipçilerinin gözünden kaçmadı.

DİLAN ÇİÇEK DENİZ ARAS DİZİSİNDE OYNAYACAK

Son dönemde Deniz gibi Hande Erçel ve Serenay Sarıkaya da silikon yaptırmıştı. Güzel oyuncunun, Aras Bulut İynemli’yle başrolünü üstlendiği ‘Aras’ dizisiyle ekranda olacağı konuşuluyor.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+5 = ?