logo

22 Mayıs 2021

Bluetooth Kulaklık Neden Kullanılır?

İnsanlar kulaklık seçimlerinde cihazları için daha güçlü ve son ses özellikleri sunan kulaklık tercih ediyorlar. Bluetooth kulaklıklarda yankı önleme özelliğine sahip dahili mikrofonu olup, kişilerin telefon görüşmeleri yaparken sesleri çok daha net duymasını sağlar. Bluetooth kulaklık akustik sürücülere sahip özellikleri bulundurur.  Bluetooth kulaklık kişilerin müzikten çok daha fazla keyif almasını ve daha çok eğlenmesini sağlar.

Bluetooth Kulaklık Ne İşe Yarıyor

Bluetooth kulaklık ile birlikte insanlar günlük işlerini ve aktivitelerini yaparken bu  kablosuz kulağı tercih ederler. Bluetooth kulaklık kullanımında herhangi bir nedenden ıslanmalara maruz kalıp asla zarar görmez. Bluetooth kulaklık cihazında bulunan kontrol tuşları ile birlikte kişiler müzik dinlerken telefona gelen çağrıları yönetebilir.

Bluetooth Kulaklık Teknik Özellikleri

Bluetooth kulaklık  teknik özellikleri, frekans tepkisi: 9 – 21.000 Hz, Empedans: 32 ohm, Sürücü sistemi 32 mm, Cihazın Maksimum güç girişi: 40 mW, ürün hassasiyet 103 dB ve bluetooth çekim mesafesi 10 m şeklindedir.

 Bluetooth Kulaklık  Modelleri Ve Ürünleri

Bluetooth kulaklık   için son teknolojik donanımlara sahip olan bu ürünlerden bazıları şunlardır; Sony WH-CH510 Beyaz Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık,Urbanears Plattan 2 Kırmızı Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık, Urbanears Plattan 2 Pembe Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık, Beats Powerbeats Pro True Wireless Moss Bluetooth Kulak İçi Kulaklık gibi model ve ürünlerdir.

Sizler de  bluetooth kulaklık  ürün ve özellikleri   hakkında https://www.desibela.com/bluetooth-kulakliklar bu adresten bilgi alabilirsiniz. Ayrıca   tercihleriniz buradan inceleyebilir  ve satın alabilirsiniz

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+8 = ?