logo

27 Kasım 2017

Bergüzar Korel’den, hakkında çıkan haberlere yanıt…

“Vatanım Sensin” dizisinin yıldızı Bergüzar Korel, hakkında çıkan “Rolünün azaltılmasını istedi” haberlerine yanıt verdi.

Önceki gün Akmerkez’de görüntülenen Bergüzar Korel, giyim tarzıyla dikkat çekti. Görenlerin tanımakta güçlük çektiği ünlü oyuncu, fotoğraflarını çeken muhabirlerin sorularını yanıtladı. “Vatanım Sensin”deki tecavüz sahneleri ses getiren Korel, konuyla ilgili soru üzerine “Biz dizide her şeyi tüm gerçekliğiyle ekrana getirmeye çalışıyoruz. Bunlar da o dönemdeki kadınların yaşadığı gerçek olaylar. Bence konuşulması gereken daha önemli sahneler var” dedi.

ALİ’YE KARDEŞ GELECEK

Dizide eşi Halit Ergenç’le başrolü paylaşan oyuncu, rolünün azaltılmasını istediği yönündeki haberlere de yanıt verdi: “Ben rolümün değil, çalışma süremin biraz azaltılmasını istedim. Sonuçta aynı evden iki kişi çalışıyoruz. Ben de o evin annesi olduğum için, böyle bir istediğim oldu. Oğlum Ali’yle daha fazla vakit geçirmem gerekiyor.” Korel, “Ali’ye kardeş gelir mi?” sorusunu ise “Allah nasip ederse gelecek ama şu an için öyle bir şey yok” diye yanıtladı.(Hürriyet/Cenker Tezel)

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?