logo

17 Ağustos 2017

Belçim Bilgin Yüzük Takmadı, Yılmaz Erdoğan’la Ayrıldı İddiası

Uzun süredir ayrılık haberleri basında yer alan Yılmaz Erdoğan ile Belçim Bilgin’in ayrıldığı haberi yeniden gündeme geldi. Alışveriş merkezi çıkışı kameralara yakalanan Belçim Bilgin’in evlilik yüzüğü takmadığı objektiflere yansırken bu durum ünlü çiftin ayrıldığı yönündeki haberleri tekrar gündeme taşıdı. Uzun süredir bir ayrlık bir barışma haberleri gündemde yer alan Yılmaz Erdoğan Belçim Bilgin çiftinin tüm gelişmelere rağmen evliliklerine devam etme kararı aldığı belirtildi.

BELÇİM BİLGİN YÜZÜK TAKMADI, AYRILIK HABERLERİ ÇIKTI

Yılmaz Erdoğan’ın eşi Belçim Bilgin, önceki gün Akmerkez’deki eczaneden çıkarken objektiflere takıldı. Sözcü’nün haberine göre; mağazalarda alışveriş yapan güzel oyuncu, daha sonra dinlemek için kahve içmeyi tercih etti. Rahat giyim tarzı ve aceleci tavırlarıyla dikkati çeken Bilgin’in, alyansını takmamaya devam etmesi yine akıllarda ayrılığa dair soru işaretleri oluşturdu.

BELÇİM BİLGİN YENİ DİZİ SORUSUNA CEVAP VERMEDİ

Uzun süredir yurt dışında olan oyuncu, “Yeni projeler var mı?” sorusuna, “Yok artık o kadar değil. Ayaküstü bunları konuşmam” şeklinde cevap verdi. Belçin Bilgin yeni dizi sorularını geçiştirirken, yeni sezonda yeni bir dizi ile ekranlara dönüş hazırlığında olduğu kulislerde konuşuluyor.

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?