logo

24 Ağustos 2020

Bayan Ceket İle Feminen Dokunuşlar

Her sezon kadın giyisileri arasında en fazla rağbet gören kıyafetlerin başında kesinlikle bayan ceket modelleri gelmektedir. Kadın dişiliğinin erkeksi çizgilerle birleşmesi ile ortaya egzotik bir görünüm çıkmakta, bu da kadına ayrı bir tarz kazandırmaktadır. Sosyal hayatta kadına ayrı bir hava katan klasik tarzlı ceketler ile cool bir görünüm elde edilirken, eğlenceden asla vazgeçmeyenler için file üstüne çiçek baskılı ve dinamik renkli modeller ile hayat doyasıya yaşamak mümkün olmaktadır.

Özgür ruhunu ortaya çıkarmak isteyenlerin tercihi bohem tarzı ceketler olurken, içindeki çocuksu ruhu dışa yansıtmak isteyen ve rahatlığı sevenlerin tercihi ise kapüşonlu ve bel lastikli modellerden yana olmaktadır. Canlı renkleri sevenlerin neon yeşilinde buluştuğu modellerin yanında,  antrasit ve siyahla asil bir hava kazandıran parlak taşlarla süslü pek çok farklı ceket modeli kadınların beğenisine sunulmaktadır.

Bayan ceket Kombinleri ile Spor Bir şıklık

Bayan ceket modellerinin farklı parçalarla kombinlenmesi sonucu ortaya çok farklı giyim stilleri çıkmaktadır. Klasik ceket ile kombinlenen jean ve renkli sneaker’lar ile spor bir şıklık yaşamak mümkündür. Böylece ceketlerin maskülen duruşlarına, natürel dokunuşlar ve çarpıcı renkler ile bambaşka bir tarz kazanılmaktadır.  Keten ceketlerle kombinlenen şortlar ile yaz gecelerinde muhteşem bir görünüm elde etmek mümkün olmaktadır.

Alışılagelmiş ceket kombinlerinin yerini birbirinden farklı özgün stilleriyle buluşturan ve her bütçeye uygun ceket modelleri için https://www.twist.com.tr/kadin-ceket-modelleri/ sayfasını ziyaret etmek yeterlidir.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?