logo

17 Mayıs 2018

Aykut Kocaman’dan gündemi sallayacak açıklamalar!

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman canlı yayında soruları cevaplıyor.

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman canlı yayında soruları cevaplıyor. Kocaman, eski Fenerbahçeli futbolcular Tuncay şanlı ve Tümer Metin’in yorumlarına tepki gösterdi.

İşte o açıklamalardan satırbaşları;

“Spor medyasında yapılan bazı yorumlar rahatsız edici Bazı yorumcular ‘Ben Valbuena’nın yerinde olsam oyuna girmezdim’ dedi. Bu nasıl bir ego? Tuncay Şanlı ve Tümer Metin… Gel benim oyuncum ol da girme bakalım”

“Şenol Hoca beni çok sever”

”Şenol Güneş ile ilgili bir problemim yok. Ben takımımı korumak istiyorum sadece. Şenol Hoca beni çok sever.”

Beşiktaş ile yaşanan gerginlikle ilgili Aykut Kocaman: ”Bunu başlatan kişi olmadığımı söyleyebilirim. Hoca tarafında da ben olmadığımı söyleyebilirim.”

”Bu sezon yaşadığımız sorunların birisi de hakem hatalarıdır. Hiçbir yerde, hiçbir hakem bükülmesin.”

“Çok büyük bir düşüklük”

‘Taç hırsızlığı’ sözleriyle ilgili olarak; ”Bunun eleştirilmesi çok büyük bir düşüklük. Ben ‘Taç hırsızlığı’ derken şaka yoluyla başka bir şey kastettim.

”11. haftadan sonra güzel oyun, iyi oyun yerine doğru oyunu tercih etmeye başladık. Onun ardından 54 gol atıp, 19 gol yedik.”

”Fenerbahçe son iki yıldır, hep savunma yapan takım olarak, antrenörleri de hep savunmacı antrenörler olarak gösteriliyor.”

”Fenerbahçe bütünlüğü sağlayamadı. Seçim atmosferi tabii ki bu etkenlerden birisi. Doğal bir süreç bu. Ama tamamen seçim dersek yanlış olur. Seçim sadece bir etken.”

“Ligi kontrol etme şansını kaybettik”

”Ligin son haftasındayız. Ligi kontrol etme şansını kaybettik. Son maça hazırlanıyoruz. En kötü ihtimalle kazanıp durum tespiti yapmak istiyoruz.”

”Alex, oyuncu olarak en çok benim dönemimde oynamıştır. Alex, oynama yüzdesi olarak en çok benim dönemimde oynadı.”

”7-0 kazanılan maçın ardından Valbuena mı konuşulur? Fenerbahçe, bence içeriden çökertilmeye çalışılıyor. Bu çok net. Bunu yapanlar da kaos yaratmaktan zevk alanlar. Başka bir açıklaması yok.”

”Galatasaray’dan 3 puan geride değil de, önde olsaydık herkes zil takıp oynardı.”

“Burada sözleşme sürelerine çok bağlı değiliz”

”Konya maçından sonra iki üç günlük bir süreç olacak. Benim sözleşmem devam ediyor. Ancak burada sözleşme sürelerine çok bağlı değiliz. Fenerbahçe adına doğru ne olur diye bir değerlendirme yapacağım.”(Skorer)

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?