logo

05 Mart 2018

Asuman Dabak ameliyata alındı!

Oyuncu Asuman Dabak, lenflerde oluşan hastalıktan dolayı acil ameliyata alındı.

Oyuncu Asuman Dabak boğaz ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede lenf bezlerinde oluşan kitle nedeniyle acil olarak ameliyata alındı. Asuman Dabak sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu.

Özel bir hastanede tedavi altına alınan ünlü oyuncu Asuman Dabak sosyal medya hesabı Instagram’dan gelen ziyaretçilerinin fotoğrafını da paylaşmayı ihmal etmiyor.

ASUMAN DABAK KİMDİR?

1 Şubat 1970 tarihinde, Akhisar’da dünyaya geldi. Turizm ve otelcilik okuyan, ancak oyunculuk eğitimi almamış olan sanatçı, buna rağmen, iyi gözlemcilik ve yorumculuk yeteneğiyle tiyatrodan sonra kamera karşısına da geçerek, sinema ve dizi filmlerde rol aldı,   seslendirme üzerine çalışmalar yaptı. Tatlı Hayat dizisindeki “Menekşe” rolü ile ilgi topladı. Özel bir televizyon kanalında sunuculuk yaptı. Asuman Dabak Tiyatrosu’nu kuran sanatçı, hazır cevap oluşuyla tanınıyor.

“AMELİYATIM BAŞARILI GEÇTİ”

Çok Sevgili Basın Mensubu Yol Arkadaşlarım, doktorumun öngörüsüyle acilen ameliyata alındım. Doktorlarım, ameliyatın başarılı geçtiğini söylediler. Beni böyle bir günde yalnız bırakmayan tüm basın emekçilerine, çok değerli sevenlerime ve tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler. Herkese sağlık dolu mutlu yarınlar diliyorum.(Gazetevatan)

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?