logo

19 Ağustos 2017

Arka Sokaklar 12. Sezon Fragmanı Yayınlandı. Heyecan Devam Ediyor

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi olan Arka Sokaklar, 12 sezon bölümleri ile geliyor. Arka Sokaklar yeni sezon tanıtımı yayınlandı. Arka Sokaklar 12 sezonu ile de izleyicilerine büyük bir heyecan yaşatmaya devam edecek. Her sezon finalinde olduğu gibi geçtiğimiz sezonu da akıllarda soru işareti bırakarak kapatan Arka Sokakla 12. sezonda izleyicilerine büyük sürprizler yaşatacak. Yeni oyuncu karosu ve yeni hikayeleri ile kaldığı yerden izleyicisiyle buluşacak olan Arka Sokaklar yeni bölümleri Eylül ayında yayınlanacak.

ARKA SOKAKLAR YENİ SEZON TANITIMI YAYINLANDI

Arka Sokaklar, yepyeni bölümleriyle geliyor… İşte 12. sezon ilk tanıtım filmi. Kanal D’de 12. sezonuyla ekrana gelecek olan Arka Sokaklar dizisi, pek çok soruyu ardında bırakarak ekrana ara vermişti. Eylül ayında yeni sezon bölümleri yayınlanacak olan dizinin tanıtım filmi dün akşam Kanal D’de yayınlandı.

Macera kaldığı yerden devam ediyor. Arka Sokaklar, 12. sezonuyla ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yeni hikayeler, yeni oyuncular ve yeni düşmanlarıyla Eylül ayında Kanal D’de!

ARKA SOKAKLAR YENİ SEZON FRAGMANI İZLE

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?