logo

19 Eylül 2017

Apple Türkiye’de Çalışacak Kişi Arıyor. Apple İş Başvurusu

Apple Türkiye’de çalışacak kişi arıyor. Apple iş başvurusu yapmak isteyenler için ilan yayınlayan Apple Türkiye’de 14 farklı pozisyonda çalışan alacak. İş ilanlarını yayınlayan Apple Türkiye’deki girişimlerinde 14 farklı pozisyonda çalışanı işe alacak. İş ilanı açılan ilanlar arasında Kurumsal Müşteri Limiti, Teknik Uzman ve Mağaza Lideri gibi farklı pozisyonlar bulunuyor.

APPLE TÜRKİYE’DE 14 KİŞİYİ İŞE ALACAK!

Apple Türkiye için yeni ekip arkadaşlarını arıyor. Toplamda 14 farklı pozisyonda iş ilanı açan Apple, kariyer sayfasını duyurdu. Apple, Türkiye’deki girişimlerine hız kesmeden devam etmekte. Bir süredir Apple’da Kariyer sayfasında iş ilanı paylaşmayan Apple, bugün toplamda 14 farklı pozisyonda iş ilanı açarak bir süprizde bulundu. Açılmış olan pozisyonlar daha öncede iş tecrübesi olmayanları bile içine alıyor.

İş ilanları arasında; Kurumsal Müşteriler Lideri, Uzman, Operasyon Eksperi, Bilirkişi, Pazar Lideri, Çözüm Mühendisi, Kurumsal Müşteriler Eksperi, Yaratıcı Kişi, Müdür, Mağaza Lideri, Apple Store Leader Program, Genius, Teknik uzman ve Kıdemli Müdür yer alıyor.

Apple Türkiye’de kariyer yapmak için Apple hesabınız ile Jobs.Apple.com adresine giriş yapmanız ve özgeçmiş göndermeniz gerekiyor. Bu pozisyonlarının hepsinin İstanbul’daki mağaza için geçerli olduğunu uzaktan çalışma pozisyonlarının henüz açılmadığını belirtelim.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?