logo

11 Eylül 2017

Almanya Frankfurt Havalimanında Terör Saldırısı

Almana Frankfurt Havalimanı’nda terör saldırısı yapıldığı belirtiliyor. Son dakika haberine göre Almanya Frankfurt Havalimanında biber gazlı saldırı oldu. Uluslararası haber ajanslarına göre bugün öğle saatlerinde yapılan biber gazlı terör saldırısında çok sayıda yaralının olduğu belirtiliyor. Almanya polisi tarafından henüz bir açıklama yapılmazken olayın terör saldırısı olduğu üzerinde duruluyor. Daha önce de bir çok Avrupa kentinde terör saldırısı düzenlenirken daha önce biber gazlı biyolojik saldırı gerçekleşmemişti.

ALMANYA’DA BİBER GAZLI TERÖR SALDIRISI

Almanya’Da biber gazlı saldırı oldu. Focus dergisinin aktardığına göre Frankfurt Havalimanı’ndaki saldırıda çok sayıda yaralı var. Almanya’nın Frankfurt kentinde havaalanında check-in sırasında bekleyen yolcuların üzerine uyarıcı bir gaz sıkıldı. Bazı yolcular gazdan etkilendi. Polis ve itfaiye ekipleri olaya müdahale etti.

Frankfurt Havalimanı polisi ise 6 kişinin gazdan etkilendiğini ve tedavi altına alındığını, olay hakkında soruşturmanın devam ettiğini, şu an için tehlikenin geçtiğini duyurdu.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+10 = ?