logo

20 Ağustos 2017

Aleyna Tilki’den Aşk Açıklaması: Emrah’la Aramızda Aşk Yok

17 yaşındaki Aleyna Tilki, Emrah Karaduman ile Çeşme tatili sırasındaki görüntüleri uzun süre konuşulurken, genç şarkıcı; “Emrah ile aramızda aşk yok” açıklaması yaptı. Son yıllara damga vuran 17 yaşındaki Aleyna Tilki özel hayatı ile gündemde düşmüyor. Genç yaşta yakaladığı şöhret ve yaptığı ilginç açıklamalar ile çok konuşulan Aleyna Tilki, Emrah Karaduman ile olan ilişkisi ile de adından söz ettiriyor. Son olarak Çeşme’de tekne tatilinde çok özel görüntüler veren ikili adlarından söz ettirmişti. Basına yansıyan fotoğraflar sonrası ilk kez açıklama yapan Aleyna Tilki; “Emrah ile aramızda aşk yok, yakın bir bağ var” dedi.

ALEYNA TİLKİ’DEN EMRAH KARADUMAN AÇIKLAMASI

17 yaşındaki genç şarkıcı Aleyna Tilki ile 30 yaşındaki Emrah Karaduman’ın yakınlıkları sürekli gündemdeydi. İkilinin en son teknedeki görüntüleri ise aşk dedikodularını alevlendirmiş, Aleyna 18 yaşından küçük olduğu için Emrah’ın başı belaya girebilir denmişti. Aleyna, “Aramızda aşk yok, bağ var” diye açıklama yaptı.

“BİRBİRİMİZİN DİLİNDEN ANLIYORUZ”

Aleyna Tilki “Evet Emrah ile aramız çok iyi. Birbirimizin dilinden anlıyoruz. Bir erkek ile bir kız yan yana olduğunda hep yakıştırılır. Ama sevgili değiliz. Aramızda çok özel bir bağ var” dedi

ALEYNA TİLKİ, EMRAH KARADUMAN TATİLİ GÖRÜNTÜLERİ

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?