logo

20 Ağustos 2017

Ahu Yağtu ile Hacı Sabancı Tekrar Bir Arada!

Cem Yılmaz’ın eski karısı Ahu Yağtu ile Hacı Sabancı arasında aşk dedikoduları tekrar çıkarken, ikili son olarak Temmuz ayında görüşmelerinin ardından tekrar bir araya geldi. Cem Yılmaz’la ayrıldıktan sonra uzun bir süre birisiyle beraber olmayan Ahu Yağtu, Hacı Sabancı ile aşk yaşadığı iddiaları ile bir kez daha gündemde. Son olarak 10 Temmuz’da Emirgan’da bir mekanda sabaha kadar beraber eğlenen ikili uzun bir süre görüşmezken, önceki gece Ortaköy’de bir mekanda tekrar görüştü. İkilinin görüşmesi objektiflere yansırken iki isim de bir açıklama yapmaktan kaçındı.

AHU YAĞTU İLE HACI SABANCI TEKRAR GÖRÜŞTÜ

Cem Yılmaz’ın eski eşi Ahu Yağtu (39) ile Hacı Sabancı (30) 10 Temmuz’da Emirgan’daki bir kulüpte kalabalığa aldırmadan sabah 5’e kadar dans edip öpüşmüştü. O günden sonra ikili bir daha bir araya gelmemişti. Geçen gece Ortaköy’de bir kulüpte karşılaştılar. Birbirlerini görmezden geldiler. Hacı Sabancı bir süre sonra arkadaşlarını alıp deniz motoruyla kulüpten ayrıldı. Ahu Yağtu ve ekibi eğlenmeye devam etti.

HACI SABANCI İLE AHU YAĞTU DUDAK DUDAĞA!

10 Temmuz’da Hacı Sabancı ile Ahu Yağtu’nun Emirgan’daki gece kulübü ‘Gizli Kalsın’da sabaha kadar eğlenip öpüştüklerini POSTA ortaya çıkarmıştı. Özge Ulusoy’un eski sevgilisi Hacı Sabancı ile eğlenen Ahu Yağtu, Özge Ulusoy’un ‘Dostum’ dediği kişiler arasındaydı.

Özge Ulusoy olayın ardından şunları söylemişti: “Haberi görünce şok geçirdim! Araştırdım, sordum. Meğer o gece herkes görmüş. Ahu 16 yıllık arkadaşım. Asla beklemezdim.

Telefon açıp inkar etmek istedi. Ama cevap vermedim. Instagram’dan da sildim, Ahu benim için artık bitti. Hacı’ya kızmadım. Erkektir yapar. Bugün de ölmediysem bir daha ölmem. onlara tek şey diyorum; Allah ikisini de mutlu etsin. Ben çok güçlüyüm.’’

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?