logo


AFYON OTELLERİ 12 AY HİZMETİNİZDE

2018’in son çeyreğine girerken sahip olduğu termal kaynaklarıyla rağbet gören Afyon otelleri üzerine otelfiyat.com Yönetim Kurulu Başkanı TuğlesGüçlü ile bir söyleşi gerçekleştirdik.

Şifalı su olarak kabul edilen ve kaynağından gelen termal suyu misafirlerle buluşturan termal otellerin misafir kitlesinin her geçen yıl giderek arttığını belirten Tuğles Güçlü, Afyon otellerinin sene boyunca açık olduğunu, misafirlerin sadece kış aylarında değil yaz aylarında da otellere rezervasyon yaptırdığını iletti.

Türkiye, jeotermal kaynakları açısından zengin bir yapıya sahip olup kaplıca uygulamaları konusunda Avrupa’da üçüncü sırada yer almaktadır. Uzun yıllardır termal otellerle birebir çalışması bulunan İdeal Tur YKB Tuğles Güçlü, Otelfiyat.com üzerinden online rezervasyon veya çağrı merkezi aracılığıyla termal oteller arasından en çok talebi Afyon otellerinin aldığının belirtiyor.  Afyon otellerinin birinci sırada yer almasını sağlayan başlıca etken bölgedeki otellerin hizmet kalitesinin yüksekliği ve bölgede çıkan termal suyun farklı tedaviler için kullanılmasıdır. Örneğin; Gazlıgöl kaplıcaları sinir, böbrek, romatizma hastalığına iyi gelirken, Heybeli Hüdai kaplıcaları böbrek, siyatik, romatizma hastalıklarının iyileştirme safhasını hızlandırmaktadır. Sayıları 20’yi bulan Afyon otelleri; termal özellikli havuzlar, odalarda kaynağından termal suya erişim, özel aile banyoları aracılığıyla misafirlere şifalı su ile buluşma imkânı sağlıyor. Bunun yanı sıra spa ve sauna hizmeti ile beraber, çamur banyoları, doktor balıklar, tuz odaları gibi farklı tedavi yöntemleri de yer almaktadır.

Tuğles Güçlü açıklamasını şöyle tamamlıyor: Afyon bölgesindeki oteller için, ülkemizin birçok yöresinden rezervasyon almaktayız. Farklı tedavi yöntemleri ve profesyonel ekipleri sayesinde misafirlerin ilk tercihleri arasında Afyon otelleri yer alıyor. Bununla beraber son yıllarda yurtdışında farklı ülkelerden rezervasyon talebi geliyor. Geçmiş yıllarda gurbetçi misafirlerimiz rezervasyon yaptırırken son dönemlerde yabancı turistler de bölgeyi tercih ediyorlar. Bu sayede Afyon otelleri gün geçtikçe sağlık turizmi için uluslararası alanda ismini duyurmaya başlıyor. Gelen talepler sezonun canlı kalmasını sağlamakla beraber otel doluluklarını da arttırıyor. Uzmanlar hastalığı olsun ya da olmasın her misafirin yılda bir kez kaplıca kürü almasını öneriyorlar. Biz de rezervasyon yaptırmak isteyen misafirlerimize avantajlı fiyatlarla konaklama imkânı sunuyoruz.

Etiketler: »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

10+4 = ?